hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  23 Aralık MasterChef 3. eleme adayı kim oldu? Masterchef'te dokunulmazlığı kim aldı?

  23 Aralık MasterChef 3. eleme adayı kim oldu Masterchefte dokunulmazlığı kim aldı
  expand

  MasterChef'te ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunlarının oynandığı yeni bölümde eleme adayı belli oldu. MasterChef son bölüme eski yarışmacılar geldi. Ödül için eski ve yeni yarışmacılar birlikte yarıştılar. Peki, gecenin sonunda Masterchef'te dokunulmazlığı kim aldı? İşte MasterChef 3.eleme adayı 23 Aralık…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eski yarışmacılarla yeni yarışmacıların yan yana yarıştığı ödül oyununda, büyük ödülü kim kazandı, eleme adayı kim oldu merak konusu. Pazar günü yapılacak eleme gecesinde yarışacak üçüncü ismi belirlemek için MasterChef Türkiye'nin 23 Aralık tarihli 165'inci bölümünde ilk olarak eski yarışmacılar ve yeni yarışmacılar ödül oyununda karşılaştı. MasterChef eleme adayı, dün geceki bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası kesinleşti.

  MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

  MasterChef Türkiye'nin son bölümünde, eski yarışmacılar geceye konuk olarak ödül oyununda mücadele verdi. Gecenin sonunda kazanan Ayyüce ve Metin ikilisi oldu. Böylece iki isim para ödülünü kazandı. Haftanın ödülü 50 bin TL olarak belirlendi.

  MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Yarışmada bu hafta diğer eleme adayları Burak Kaya ve Tolga olmuştu. Bireysellik oyununda ise Metin şeflerin kararı ile eleme potasına giren üçüncü yarışmacı oldu. Cumartesi günü de oynanacak bireysellik sonrası dördüncü eleme adayı belli olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow