hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Adını yanlışlıkla söyledi! Survivor'da yokluk adasına kim gitti? İşte 22 Ocak 2023 Survivor eleme adayları!

  Adını yanlışlıkla söyledi Survivorda yokluk adasına kim gitti İşte 22 Ocak 2023 Survivor eleme adayları
  expand

  Acun Ilıcalı'nın sunduğu, TV8'in sevilen yarışma programı Survivor Türkiye sezonun altıncı bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Murat Ceylan'ın da oyunları sunduğu Survivor 2023 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki ama birinci dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? sorusu yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam heyecanlı oyun sonrası şaşırtan bir eleme konseyi yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım rahat bir konsey geçirirken Ünlüler adasında yine gerginlik hakimdi. Peki ama haftanın ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 22 Ocak 2023 Eleme adayı kim oldu?

  Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

  Survivor 2023 yarışmasında 22 Ocak 2023 akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımında eleme adayının belirleneceği konsey gerçekleşti. 

  Murat Ceylan, oyun öncesi ''Bugün, Survivor 2023'ün Yokluk Adası'nın başladığı gün. Kaybeden takımdan çıkacak adaylar yokluk adasına gidecek.'' sözlerini kullandı.

  Dokunulmazlık oyununu kazanan takıma ödül olarak anans, çilek, karpuz, kavun, domates, biber, patlıcandan oluşan bir sepet sunuluyor.

  Best Of'a uzanan oyunda skorlar şöyle gerçekleşti: Kadınların oyununda kazanan 8-7 skorla Ünlüler oldu. Oyunun erkekler mücadelesini de Gönüllüler aldı. En iyiler turundaki nefes kesen rekabet sonunda dokunulmazlık ve ödül Gönüllüler takımının oldu.

   İlk aday, oy çokluğu ile ünlüler takımından Yusuf Güney çıktı. İkinci ismi de performans birincisi belirledi. Kadınlarda Zeynep, erkelerde de Halil performans birincisi seçildi.Yüzde olarak daha yüksek olan isim Zeynep, ikinci isim olarak yedeklerden gelen Ertuğ'un ismini verdi.

  Zeynep, Halil'in adaya yeni geldiğini unutarak sadece Yokluk adasına gitmek için adını söylediğini belirtti. Ertuğ ise bu tercihinden dolayı Zeynep'i adaletsizlikle suçladı. Zeynep, Acun Ilıcalı'dan oyunu iptal etmeyi istedi fakat olumlu yanıt alamadı.

  Ertuğ, ''İki gün üst üste best of'a çıkmışken,o takımın en iyisini yenmişken 3'te 3 yapıp bugün sevmediğim oyun denk geldi. Yazılmak ne kadar doğru? İnsanlara bırakıyorum.'' dedi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow