hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aldatmak Güzide kimdir? Güzide'yi oynayan Vahide Perçin hangi dizilerde oynadı?

  Aldatmak Güzide kimdir Güzideyi oynayan Vahide Perçin hangi dizilerde oynadı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  ATV’de yayınlanan Aldatmak dizisinde Güzide karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Vahide Perçin, Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Vahide Perçin kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Vahide Perçin, Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Güzide karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Vahide Perçin hangi dizilerde oynadı?  

  Vahide Perçin kimdir? 

  Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve soğuk olabilen, bastığı yeri titreten, katı, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık'la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide'nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır… Ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, tek bir tesadüfle yerle bir olacaktır.
   

  Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 tarihinde doğdu. İzmir doğumlu olan Türk tiyatro, dizi ve film oyuncusu Perçin, şu anda 56 yaşında.

  Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Vahide Perçin'in babası kamyon şoförü; annesi ise ev hanımıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Perçin, lisede grafik okumuş, üniversitede ise İktisat Fakültesine girmiştir. Bu dönemde aklı oyunculukta olduğundan Dokuz Eylül Üniversitesinin Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünün sınavlarına girmiş ve kazanmıştır.

  Bu bölümü okul birincisi olarak bitirmiştir. En büyük desteği ise hocası Özdemir Nutku'dan almıştır.

  Okuldan mezun olunca Ankara'ya giden Vahide Perçin, AST'ye girmiş; daha sonra Devlet Tiyatrosunun teklifini kabul ederek Adana'ya gitmiştir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow