hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aldatmak Oylum kimdir? Feyza Sevil Güngör hangi dizilerde oynadı?

  Aldatmak Oylum kimdir Feyza Sevil Güngör hangi dizilerde oynadı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  ATV’de yayınlanan Aldatmak dizisinde Oylum karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Feyza Sevil Güngör, Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Feyza Sevil Güngör kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Feyza Sevil Güngör, Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Oylum karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Feyza Sevil Güngör hangi dizilerde oynadı?   

  Feyza Sevil Güngör kimdir?

  Güzide ve Tarık'ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

   

  Feyza Sevil Güngör, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Güngör, ilk kez 2019 yılında rol alan Savaşçı dizisinden sonra Çember, Kuruluş: Osman, Aldatmak gibi çeşitli dizilerde yer aldı. Ünlü oyuncu şimdilerde Aldatmak dizisinde Oylum karakterine hayat vermektedir.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow