hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, şarkıcı mı? Survivor 2024 Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında, nereli?

  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, şarkıcı mı Survivor 2024 Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında, nereli
  expand

  Survivor 2021 gönüllüler kadrosu belli oldu. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Gönüllüler kadrosunda yer almaktadır. Birçok izleyici Survivor Aleyna ile ilgili bilgileri araştırıyor. İşte Survivor Aleyna instagram twitter adresleri, kimdir, kaç yaşında, nereli?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2021 TV8 ekranlarında 9 Ocak Cumartesi ekranlara geldi. TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor'da 2021 Gönüllüler kadrosu belli oldu. Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer aldı. Peki ama Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir? 

  Survivor 2021'e veda eden isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu. 24 Haziran 2021 tarihinde açıklanan SMS oylaması sonucuna göre Aleyna hayallerine veda etti.

  SURVİVOR ALEYNA'NIN KARDEŞİ KİMDİR?

  Survivor Aleyna kimdir ?

  Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, kendisi hakkında şu bilgileri verdi;

  1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow