Alina Boz marka yüzü oldu!

Alina Boz marka yüzü oldu!

Alina Boz marka yüzü oldu!

Geçtiğimiz yıl bir giyim markasının yüzü olarak Alp Navruz ile ikinci kez partner olan Alina Boz, şimdi de bir spor markasının reklam yüzü oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Alina Boz ünlü bir spor markasının yüzü oldu. Reklam filmi çalışmasını sosyal medya hesabından da paylaşan Alina Boz, geçtiğimiz yıl da Alp Navruz ile birlikte bir Türk giyim markasının da yüzü olmuştu.

Öte yandan Alina Boz'un yakın zaman önce, erkek arkadaşı Mithat Can Özer ile evlenecekleri öğrenildi. Sezen Aksu'nun müzisyen oğlu Mithat Can Özer ile birlikte olan Boz, bir süredir de ekranda herhangi bir işte yer almıyor.

2. Sayfa adlı magazin programında yer alan habere göre, Alina Boz ile Mithat Can Özer, Haziran 2027'de nikah masasına oturmaya hazırlanıyorlar.

'Elimi Bırakma', 'Aşk 101' ve 'Maraşlı' gibi yapımlarda yer alan genç oyuncu Alina Boz 2018'den beri birlikte olduğu Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile evlilik planları yapmaya başladı.

Portekiz'den 800 bin Euro'ya ev satın alan Özer ise bir yandan Portekiz vatandaşı olmaya hazırlanıyor. Mithat Can Özer'in, bu yatırımı sayesinde 'Golden Visa' başvurusunda bulunduğu da öne sürüldü.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber