hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Almeda Abazi: Sakinleştirici alıp çıktım

  Almeda Abazi: Sakinleştirici alıp çıktım
  expand

  2014 yılında aşk yaşamaya başladığı oyuncu Tolgahan Sayışman ile 2017'de Amerika Beverly Hills'de nikâh masasına oturan, Efehan adında bir oğlu ve Alina adında bir kızı bulunan Almeda Abazi Sayışman'ı deprem korkusu sardı. Uzun süre sonra eşiyle birlikte dışarı çıkan Abazi, sakinleştirici aldığını söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi, geçtiğimiz akşam Etiler'de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili iftara geldiklerini söyledi.

  Sayışman, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili etkileyen deprem sonrası bölgeye yardıma gitmişti. Sayışman o anlar hakkında konuştu:

  Herkese hayırlı Ramazanlar. Özellikle deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza huzurlu bir ay diliyorum. Önümüzdeki hafta inşallah bir aksilik olmazsa iftar sözümüz var. Bazı çadırları ziyarette bulunacağız. Son durumu, son nabzı tekrar ölçtüm, yardım ettiğim dernek ile ona göre yardımlara devam edeceğim. Kimse unutmasın, ilk zamanlarda herkes coşku ile Allah razı olsun yardımlarını, desteklerini yaptılar. Şimdi yavaş yavaş yardımların hızı kesildiği için biraz daha sorumluluk alma zamanı geldi. Hep birlikte atlatacağız bu süreci.

  Almeda Abazi ise “Çok fazla söyleyecek bir şey yok. Hepimiz kötü şeyler atlattık, hatta Tolga’nın dediği gibi atlatmadık. Elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz Tolga ile. Ben ilk defa bugün çıktım dışarı, biraz ısrar ettiler kayınvalidem geldiği için. Sakinleştirici alıp çıktım. Bir de anne olduğum için ilk düşündüğüm şey oradaki çocuklar oldu. İstanbul’da bölgeleri araştırıyorum hangisi sağlam, nereler değil diye. Bugün anca çıkabildim bu süreçte dışarı” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Muhabirlerin “Hatta bu süreçte Tolgahan Sayışman'ı hep yanınızda ve yakınınızda olmasını istiyormuşsunuz. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna ise Abazi “Normalde hiç aramam, gel diyen bir insan değilim ama bu süreçte hep arıyorum 'gel hadi, nerdesin?' diye” yanıtını verdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow