hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Alparslan 10. bölüm izle tek parça! Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

  Alparslan 10. bölüm izle tek parça Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full izle
  expand

  TRT 1'de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 10. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 10. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 10. bölümünde; Sultan'dan Yınal Bey'e verilen hak ilgi gördü. İşte Alparslan Büyük Selçuklu 10. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 10. bölümü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Alparslan dizisinin son bölümünde; Alparslan, Tekfur Kekavmenos'u tehdit etti. Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full izle bilgileri...

  Alparslan 10. bölüm izle

  Kurduğu plan ile Kekavmenos ve Akça’yı bir araya getiren Alparslan, gördüğü manzara karşısında şok olmuştu. Akça’nın, Kekavmenos’a “Baba!” hitabını duyan Alparslan şimdi ne yapacak? Alparslan tarafından Kekavmenos ile görülen Akça, bunun açıklamasını nasıl yapacak? Alparslan’a gerçeği mi söyleyecek, yoksa sırrı saklayabilecek mi?

  Alparslan’ın bin bir emek ve zahmetle ele geçirdiği karargahı alan Yınal’ın, karargah hakkındaki tasarrufları ne olacak? Yınal’ın hakimiyetindeki karargaha giren Nizamülmülk ve alpların başına ne gelecek?

  Karargahı almak için giden Diyojen, büyük bir sürpriz ile karşılaşıp canını son anda kurtarmıştı. Göktuğ’u esir alarak kurtulan Diyojen, Göktuğ’a ne yapacak? Planları suya düşen Bizans’ın karargah için yeni planları ne olacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow