hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Alper Erözer model sevgilisiyle Nişantaşı'nda!

  Alper Erözer model sevgilisiyle Nişantaşında
  expand

  Pop müziğin genç isimlerinden Alper Erözer, önceki gün sevgilisi Abigail Goddey ile City’s Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Hayranları tarafından 'Yerli Justin Bieber' olarak tanınan 19 yaşındaki şarkıcı, model aşkı hakkında, "Bana güzel enerji veren insanlarla beraber olmayı seviyorum" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Alper Erözer-Abigail Goddey çifti, Nişantaşı'nda el ele görüntülendi. Son çalışması ‘Gönlüne Göre’ ile dikkat çeken genç şarkıcı Alper Erözer, "Şarkı yaptığımda aşağı çekmek için çok baskı yapıyorlar" diyen meslektaşı Aleyna Tilki'ye destek verdi.

  İnsanların mutlu olmasından rahatsız olan insanlar var hayatımızda. Biz ne yapmalıyız, kendi enerjimizi korumalı, yüksek tutmalıyız. Aşağı tabii ki çekiyorlar. Nazar diye bir şey de var, göze geliyoruz.

  Yaz sezonunda sevgilisiyle çok görüşemediğini belirten Alper Erözer, "Çok karışık geçti bu yazım. O farklı yerlerdeydi, ben farklı yerde ama yeniden kavuştuk. Bana güzel enerji veren insanlarla beraber olmayı seviyorum. Sadece varlığı yetiyor" diyerek, duygularını dile getirdi.

  19 yaşındaki Alper Erözer, alışveriş turunu tamamladıktan sonra sevgilisi Abigail Goddey ile birlikte klasik, şoförlü aracına binerek Nişantaşı’ndan ayrıldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow