hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Altın Kelebek Ödülleri'nde açıklandı: Arif Güloğlu geri dönüyor! Arif Güloğlu kimdir?

  Altın Kelebek Ödüllerinde açıklandı: Arif Güloğlu geri dönüyor Arif Güloğlu kimdir
  expand

  'Pantene Altın Kelebek Ödülleri', Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gecede "En İyi Komedi Dizisi" Çok Güzel Hareketler 2 seçildi. Eser Yenenler yaptığı konuşmayla Arif Güloğlu'nu anmayı unutmadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 'Pantene Altın Kelebek Ödülleri' Zorlu PSM’de düzenlendi. Yılın "En İyi Komedi Dizisi" Çok Güzel Hareketler 2 seçildi.

  Eser Yenenler: Bu ödülü Arif'e ithaf ediyoruz

  Ödülü, zorlu bir mücadele sonucu kanseri yenen Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Arif Güloğlu'a ithaf eden Eser Yenenler " Burası bir okul... Gençler kendileri yazıp, oynuyor, çiziyor... Bu çok önemli buraya ilk geldiğimde çıraktım şimdi evli iki çocuk babasıyım. İnşallah arkamdaki arkadaşlardan biri de seneye bu ekibin kaptanı olacak. Bütün BKM Ailesi'ne teşekkür ediyoruz. Biricik kardeşimiz Arif Güloğlu'na ithaf ediyoruz bu ödülü..." dedi.

  ''Arif önümüzdeki bölümlerde yanımızda olacak''

  Ayrıca Eser Yenenler, '' Çok sevdiğimiz kardeşimiz sert bir hastalığı atlattı bu sene. Önümüzdeki bölümlerde yanımızda olacak. Biricik kardeşimiz... Arifimiz...'' ifadelerini kullandı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow