Amine Gülşe kızı Eda'yı paylaştı

Amine Gülşe kızı Eda'yı paylaştı

Amine Gülşe kızı Edayı paylaştı
expand

Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, tescilli güzel Amine Gülşe ile 2019 yılında görkemli bir törenle nikah masasına oturmuştu. Mutlu evliliklerinden Eda adında bir kızları olan çiftten geçtiğimiz günlerde yeni bebek müjdesi gelmişti. Gülşe, kızı Eda'nın yeni fotoğrafını, "Annesinin kuzusu" notuyla Instagram'dan paylaştı.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Fenerbahçe'de top koşturan futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Gözde çift, mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmış ve evlendikten bir yıl sonra kızları Eda'yı kucaklarına almıştı.

Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil ile evli olan Amine Gülşe, geçtiğimiz aylarda bir etkinlikte konuşmuştu. Yeni bir televizyon projesinde olmayacağını belirten Gülşe, tüm zamanını kızı Eda'ya ayırdığını açıklamıştı.

Kızının her anına şahit olmak istediğini söyleyen Gülşe, "O kadar hızlı büyüyor ki bu anları yaşamak istiyorum. Onun için birçok şeye ara verdim ama başka işlerle uğraşıyorum. O da sürpriz olsun" demişti.

 

Dijital platformlarda yer almayı istemediğini ifade eden Gülşe, "İçime sinen bir proje olursa düşünürüm ama onun dışında düşünmüyorum" demişti. Kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe kahkaha atarak şu açıklamayı yapmıştı:

Beş çocuk sözümüz var. Beş olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Daha sonra Gülşe, "Beş olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" diyerek bebek için yeşil ışık yakmıştı. Gözde çiftten son olarak müjdeli haber geldi. Posta'da yer alan habere göre; Amine Gülşe ile Mesut Özil, şimdilerde ikinci kez bebek bekliyor. Anne adayı Gülşe'nin üç aylık hamile olduğu konuşuluyor.

 

Mutlu birlikteliklerini sürdüren çiftten Gülşe, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Amine Gülşe, kızının yeni fotoğrafını 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Eda'nın oyuncaklarıyla birlikte verdiği pozuna, "Annesinin kuzusu!" ifadelerini not düştü. Gülşe'nin paylaşımı takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

Amine Gülşe kızı Edayı paylaştı

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow