Amine Gülşe'den radikal karar

Amine Gülşe'den radikal karar

Amine Gülşeden radikal karar
expand

2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe, ani bir kararla saçlarını sarıya boyatmıştı. Ünlü isim yine ani bir karar aldı ve değişime gitti. İşte Amine Gülşe'nin yeni hali...

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe, eski futbolcu Mesut Özil ile 2019 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturmuştu. Çift, evliliklerini bir bebekle taçlandırıp kızları Eda'yı kucaklarına almıştı. İkili, geçtiğimiz yıl ise ikinci kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

'BİZDE ESKİ ŞEYLER KALMADI'

Oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz yıl Etiler'de görüntülenmişti. Bir bakım merkezinden çıkan Gülşe, basın mensupları ile ayak üstü sohbet etmişti. Her şeyin çok güzel gittiğini söyleyen oyuncu, "Bugün kız kıza vakit geçirmek istedik. Eda’yı büyütüyoruz. Yarın iki yaşına giriyor. Biz de artık eski şeyler kalmadı" demişti.

'MESUT HARİKA BİR BABA'

Habercilerin "Kızınız Eda en çok kime benziyor?" sorusuna "Kızımız Mesut'a benziyor. Biraz bana da benzemesini isterdim ama babasının kopyası, hatta konuşmaya başladığında bile ilk baba dedi. Çok güzel bir bağları var. Mesut da harika bir baba" cevabını vermişti.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Amine Gülşe, "Çocuğunuz da büyüyor. Yeniden ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?" şeklindeki soruya "Şu an başka projelerim var. Şöyle çok iyi bir proje gelir güzel senaryo gelir tabii ki mutlaka düşünürüz. Ama yani şu an için düşünmüyorum Ev dekorasyonu gibi bir takım şeyler" şeklinde cevap vermişti.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Eda ve Ela adında iki kız çocukları bulunun çift, evliliklerinde bir yılı daha geride bıraktı. Amine Gülşe geçtiğimiz günlerde, evliliklerinin dördüncü yıl dönümünü 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından yaptığı aşk dolu bir paylaşımla kutlamıştı.

'DİĞER YARIM'

Mesut Özil ile evlendiği günden gelinlikli ve damatlıklı bir karesini paylaşan Gülşe, altına ise ''Seninle bir ömür boyu böyle aşkla yan yana yürüyelim diğer yarım. Seni çok seviyorum iyikim. 07.06.2019'' notunu düşmüştü. Tescilli güzelin eşinin kullanıcı adını kalbine etiketlemesi ise dikkatlerden kaçmamıştı. Ünlü ismin paylaşımına takipçilerinden binlerce beğeni gelmişti.

'HAYALLERİMİN KADINIYLA EVLENDİM'

Mesut Özil ise dördüncü evlilik yıl dönümlerinde, düğünden bir videosunu paylaşıp altına şu romantik notu düşmüştü: "4 yıl önce bugün hayatımın en özel günlerinden biriydi. Hayallerimin kadınıyla evlendim! Her zaman yanımda olduğun için ve bana iki harika ve güzel çocuk verdiğin için teşekkürler! Sonsuza dek: Bay & Bayan Özil."

Futbolcu Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe iri yeşil gözleri, duru güzelliği ve uzun gür saçlarıyla jüriyi büyüleyip Miss Turkey 2014 unvanını kapmıştı. Amine Gülşe şimdi de saç değişimiyle gündemde.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Genç kızlığından beri siyah uzun saçlarından hiç vazgeçmeyen Amine, 2021’de radikal bir kararla saçlarını sarıya boyatmış ama alışamayınca hemen orijinal rengine geri dönmüştü.

SAÇLARINI KESTİRDİ

Tescilli güzel dün çok daha radikal bir karara imza atıp yıllardır kıyamadığı saçlarını kestirdi.

Amine Gülşeden radikal karar

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow