Anıl Tetik oyunculuğu bıraktı!

Anıl Tetik oyunculuğu bıraktı!

Anıl Tetik oyunculuğu bıraktı!

'Survivor Ünlüler–Gönüllüler 2012' ile tanınan ve daha sonra 2015'te 'Survivor All Star'da da yarışan Anıl Tetik, yarışma bittikten sonra oyunculuğa adım atmıştı. Son olarak Kanal D'nin sevilen dizisi 'Üç Kız Kardeş'te yer alan Tetik, geçtiğimiz gün bir arkadaşıyla birlikte Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Ünlü isim, ayaküstü gazetecilerin sorularını cevaplayarak, oyunculuğu bıraktığını açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Turizmci bir babanın ve ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri olan 32 yaşındaki Anıl Tetik, 2010 ve 2011 senelerinde, Türkiye Motorsiklet 600cc Şampiyonası’nda birincilik elde etmiş ve Milli Sporcu unvanını kazanmıştı. Sporda elde ettiği başarının ardından 2012'de yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de yer almıştı. Yarışmadan üçüncülükle ayrılan ve bu sayede ün kazanmaya başlayan Tetik, 2015 yılında da 'Survivor All Star'da yarışmıştı.

Survivor'dan döndüğünde dizilerden teklif almaya başlayan ünlü isim, 'Hayat Bazen Tatlıdır', 'Tek Yürek' ve 'Savaşçı gibi yapımlarda yer almıştı. Anıl Tetik, geçtiğimiz gün ise yakın arkadaşı Melik Kam ile Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşmayı da ihmal etmedi.

Tetik, gazetecilerin; "Neler yapıyorsunuz?" sorusu karşısında oyunculuğu bıraktığını açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

Hiç bir şey yapmıyorum. Bundan sonra da bir şey yaparken göremeyeceksiniz. Çünkü oyunculuğu bıraktım. Kendi şirket işlerime yöneldim.

Turizm şirketi olduğu bilinen Anıl Tetik'in radikal kararı şaşkınlık yarattı. Takım elbise alan oyuncu, daha sonra bir kafeye geçerek yemek yedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Anıl Tetik, en son Kanal D'nin ilgiyle izlenen 'Üç Kız Kardeş' dizisinde 'Hakan' karakterine hayat vermişti. Ünlü isim, 'Üç Kız Kardeş' ile ilgili; "İzleyenleri çok güzel şeyler bekliyor. Şu an için tabii ki çok bir şey söyleyemem ama yeri geldiğinde tebessüm ettirecek, yeri geldiğinde ise şaşırtacak olaylara hazır olun derim" diye konuşmuştu.

 

Dizinin senaryosunu ilk okuduğunda çok etkilediğinden bahseden oyuncu, “Her okuduğumda merak uyandıran, heyecanlandıran bir hikayeden uyarlanmış bu dizide yer almak beni çok mutlu etti. Hakan etrafından hep ilgi gören ve sevilen bir karakter. Bir o kadar da cool olan birisi. Bence Hakan’ın hikayesi izleyenleri çok şaşırtacak” demişti.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber