magazin haberleri

Arda Kural'dan üzücü haber

Onur Akay, oyuncu Arda Kural hakkında üzücü bir haber paylaştı. Akay, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda psikonevroz teşhisi konulan Arda Kural'ın rahatsızlığının yeniden nüksettiğini duyurdu.Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Arda Kural'un rahatsızlığının yeniden nüksettiğini duyurdu.
Psikonevroz nedir? Belirtileri nelerdir?

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural’ın rahatsızlığının nüksettiğini belirten Akay, “2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural… Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin K2 Servisi’ne yatırılmış ve Kural’a ‘Psikonevroz’ teşhisi konulmuştu. Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. Ancak projelerde yer bulamayan Arda’nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor.” ifadelerini kullandı.
Çıkan haberlerin ardından Arda Kural'ın çalıştığı kafenin sahibi videosunu yayınladı.
Videoda gayet iyi görünen Arda Kural'ın durumu hakkında açıklama yapan mekan sahibi, "Arkadaşlar, gördüğünüz gibi her şey yolunda. Çıkan haberler asılsız. Keyifler güzel..." dedi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS