hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Arda Türkmen takipçilerini yıllar öncesine götürdü

  Arda Türkmen takipçilerini yıllar öncesine götürdü
  expand

  Sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile 2021 yılında dünyaevine giren, Kasım 2022'de kızları Ada Siena dünyaya gelen şef Arda Türkmen, yıllar önce yaş gününde çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arda Türkmen, sosyal medyada takipçilerini yıllar öncesine götürdü. Doğum gününden bir kareye yer veren ünlü şef, çok sayıda yorum alan gönderisine esprili bir de not düştü.

  Bir #tbt olacaksa, bu olmalı. Hâlâ tbt mi kaldı diyebilirsiniz, haklısınız vallahi içimden geldi. Anneanne, babaanne ve anne kombinasyonuyla Arda’nın doğum gününden bir kare.

  Eylül 2021'de Beşiktaş'taki bir otelde 200 davetlinin katıldığı düğün töreni ile hayatlarını birleştiren Arda Türkmen-Melodi Elbirliler çifti, evliliklerinin ikinci yılını Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla kutlamıştı.

  48 yaşındaki şef, nikâh fotoğrafını "İki yıl önce bugün" notuyla paylaşmıştı. Melisa Elbirlier ise paylaştığı fotoğrafa, "Burada süslü şeyler yazmayı hiçbir zaman sevmedim ama iyi ki sen, iyi ki kızımız. Seni, sizi, bizi çok seviyorum" notunu düşmüştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow