Arıza dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arıza oyuncu kadrosu

Arıza dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arıza oyuncu kadrosu

Arıza dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arıza oyuncu kadrosu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor. SHOW TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Arıza her Pazar ekrana gelmektedir. Arıza dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de vardır.  Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Arıza dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Arıza oyuncuları kimdir? İşte Arıza hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza'nın hikayesi Gamestory'e ait. Arıza sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ama Arıza dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Arıza dizisinin oyuncuları kim?

Arıza dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Arıza oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Arıza Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse yer alıyor.

Arıza Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir?

Diziye yeni katılan Balaban bir trafik kazası sonucu ailesiyle bağlarını koparmış ve dayısının yanında büyümüştür. Ne kadar istemesede dayısının karanlık işlerle uğraşması sonucunda o da, karanlık işlere bulaşmıştır ve bu şekilde yolu Ali Rıza’yla kesişen Balaban, dizide ki tüm dengeleri değiştirecektir. Tavırlarıyla dikkat çeken Balaban, çok zeki ve teknolojiden iyi anlayan biridir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Rüzgar Aksoy, 5 Ocak 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü'nde tamamlamıştır. 2010 yılında yayınlanan Adanalı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Rüzgar Aksoy, Kara Sevda, Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde rol almıştır.

Birçok seslendirme de yapan Rüzgar Aksoy, Kara Sevda'da Tarık karakterini, Bir Zamanlar Çukurova'da Ercüment, son olarak yer aldığı Ramo dizisinde ise Halef karakterini canlandırdı.

Arıza Füsun ( Dilara Aksüyek) kimdir?

Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987, Karşıyaka, Türk oyuncu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk rolü 2012 Yılında "Evlerden Biri" dizisinde 'Filiz' karakteri olmuştur. 2013 Yılında Başlayan "Merhamet" adlı dizide Narin'in kardeşi Şadiye'yi canlandırdıktan sonra "Kadim Dostum" adlı dizide Deniz karakterini canlandırdı.Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde "Mahfiruze Sultan" karakterini canlandırmıştır.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber