Arka Sokaklar’ın Metin’i Furkan Göksel diziden ayrıldı mı?

Arka Sokaklar’ın Metin’i Furkan Göksel diziden ayrıldı mı?

Arka Sokaklar’ın Metin’i Furkan Göksel diziden ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar 14. sezonu ile önümüzdeki günlerde takipçileriyle buluşacak. Sezon öncesi ilk ayrılık haberi ise Arka Sokaklar’ın Metin’i Furkan Göksel’den geldi. Peki, Furkan Göksel kimdir, kaç yaşında ve diziden ayrılık nedenini açıkladı mı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Furkan Göksel, Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Metin karakteri ile tanınıyordu. 13 senedir devam ettiği projeden ayrılık kararı aldığını duyuran genç oyuncu bu kararı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Furkan Göksel’in paylaştığı açıklama şöyle; Koskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hâlâ devam eden herkese çok teşekkür ederim. Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İyi ki sizlerle büyümüşüm. İyi ki varsınız...

FURKAN GÖKSEL KİMDİR?

Furkan Göksel, 1994 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini Plato M.Y.O. Radyo Televizyon Bölümü Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi alarak tamamladı. 12 yaşında oyunculukla tanışan Furkan Göksel, 2006 yılında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuğa adım attı. Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu gibi usta isimlerle çalışan Furkan Göksel, dizide Özgür Ozan’ın hayat verdiği Komiser Hüsnü’nün oğlu Metin’i canlandırdı. 2006’da başladığı projeden 2019’da ayrılan Furkan Göksel, sosyal medyadan veda paylaşımı yaptı.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber