Son Dakika

Aşk kurgusu

A A

20.07.2019 - 10:28 Son Güncelleme:

Zeynep Tuğçe Bayat, sekiz yıl önce aynı dizide rol aldığı Cansel Elçin’le ilişkisi için, “O zamanlar bilinçaltımıza bir şeyler işlemiştir diye, gülüyoruz şimdi. Hayat bazen böyle güzel kurgular yapıyor” dedi.

Aşk kurgusu

Kanal D’de ekrana gelen ‘Afili Aşk’ta Ceyda karakterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat, 1.5 yıldır birlikte olduğu Cansel Elçin’e aşkını anlattı. Elçin’le ‘Gönülçelen’ dizisinde tanışan oyuncu, “O zamanlar sette sürekli atışıyorduk. Uğraşıyordu benimle, kızdırıyordu... ‘Belki o zamanlar bilinçaltımıza bir şeyler işlemiştir’ diyoruz, gülüyoruz şimdi. Hayat bazen böyle güzel kurgular da yapıyor” şeklinde konuştu.

“Proje bittikten sonra, sekiz sene birbirimizi hiç görmedik. Ta ki iki sene önce tesadüfen karşılaşıp ayaküstü sohbet edene kadar” diyen Bayat, “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Beraber çok şey paylaşıyoruz. İlginç bir şekilde hiç sıkılmıyoruz. Zamanı geldiğinde tabii ki evlilik de düşünüyoruz. Ama şu an en güzeli anı yaşamak, ne zaman, nasıl olur diye çok kafa yormuyoruz” cevabını verdi. (Milliyet)