hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aşk Mantık İntikam Atlas kimdir? Emir Güler canlandırıyor! Emir Güler kaç yaşında?

  Aşk Mantık İntikam Atlas kimdir Emir Güler canlandırıyor Emir Güler kaç yaşında
  expand

  Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde Atlas karakteri dikkat çekti. Dizide Atlas karakterine Emir Güler hayat veriyor. Peki ama Emir Güler kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Emir Güler, Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Atlas'ı canlandıran Emir Güler'in yaşamı ve hayatı merak ediliyor. 

  Aşk Mantık İntikam Atlas kimdir?

  Yeni bölüm özetinde şu bilgiler yer almaktadır: Esra ve Çınar’ı Atlas’la ilgili konuşurken duyan Çağla gerçekleri öğrenmiştir. Bir an evvel Londra’ya dönmeleri için Çınar’a baskı yapar. Fakat Çınar babasını bırakıp gitme konusunda kararsızdır. Esra ise Ozan’dan uzaklaşmak için bir an evvel dönmek istemektedir. Fakat olaylar hiç de Esra’nın beklediği gibi gelişmez. Atlas’ın başına gelenler onun kararını tekrar gözden geçirmesine neden olur. Esra Milenyum Soft’la uğraşan kişiyi araştırırken Ayaz Karakoç ismine ulaşır. Şimdi karşılarındaki soru bu adam kimdir ve neden onlarla uğraşmaktadır…

  Emir Güler kimdir?

  Emir Güler çocuk oyuncular arasında yer almaktadır ve henüz 5 yaşındadır. 24 Nisan 2017 doğumludur. 2020’de Baby Turco reklamında 2021’de Doğuş reklamında yer almıştır. Yakın zamanda FOX TV televizyon kanalında yayınlanmakta olan ‘Aşk Mantık İntikam’ isimli dizinin oyuncu kadrosu içerisine dahil olmuştur. Dizide Esra’nın oğlu ‘Atlas’ karakterine hayat vermektedir. Bilindiği kadarı ile ilk dizisi ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisidir. Hande Aytar menajerlik ajansı bünyesinde yeni projelerde de yer almayı sürdürmektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow