hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aşk Mantık İntikam Çağla kimdir? Aşk Mantık İntikam Çağla'yı Melisa Döngel canlandırıyor! Melisa Döngel kaç yaşında?

  Aşk Mantık İntikam Çağla kimdir Aşk Mantık İntikam Çağlayı Melisa Döngel canlandırıyor Melisa Döngel kaç yaşında
  expand

  Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakteri dikkat çekti. Dizide Çağla karakterine Melisa Döngel hayat veriyor. Peki ama Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Melisa Döngel, Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Çağla'ya hayat veren  Melisa Döngel'in hayatı merak ediliyor.

  Aşk Mantık İntikam Çağla kimdir?

  Çağla çok güzel , karizmatik, iyi kalpli, duygusal bir kızdır. Çok iyi okullarda eğitim görmüş, babasından iyi bir terbiye, emektarları Adiloş’tan bolca sevgi almıştır. Rafine zevkleri vardır. Trendleri, modayı takip etmekle birlikte klasikleri hiçbir şeye değişmez. Şirketin üst düzey yöneticilerinden biridir, iş hayatında başarılıdır, zekidir. Zengin ya da güçlü olduğu için kimseyi ezmeyi düşünmez. Detaycıdır, iyi bir gözlemcidir.

  Çağla’nın dışarıdan soğuk bir kişilik gibi görünmesine sebep olan istemeden de olsa insanlarla arasına koyduğu mesafedir. Aslında çok kırılgan bir yapısı vardır. İnsanlara çok zor güvenen, duygularını ele vermekten korkan birine dönüşmüştür. Ozan’ı tanır tanımaz hoşlanmasının sebebi de onun dürüst biri olduğunu hemen anlamasıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Melisa Döngel kimdir?

  1999 yılında İstanbul’da doğdu. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde Temel Oyunculuk Eğitimi aldıktan sonra Hilal Saral ile 'Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi'ne katıldı. 
  2017 yılında ilk projesi olan “Elif” dizisinde Süreyya karakterini canlandırdı.2018 yılında “Bizim Hikâye” dizisinde Deniz karakterine de hayat veren genç oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterini canlandırmaktadır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow