hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir, öldü mü? İlhan Şen canlandırıyor! İlhan Şen diziden ayrıldı mı?

  Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir, öldü mü İlhan Şen canlandırıyor İlhan Şen diziden ayrıldı mı
  expand

  Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakteri dikkat çekti. Dizide Ozan karakterine İlhan Şen hayat veriyor. Peki ama İlhan Şen kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlhan Şen, Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Ozan'a hayat veren İlhan Şen'in hayatı merak ediliyor.

  Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir?

  Ozan, Esra'yı ilk gördüğünde sekiz yaşındadır. O küçük yaşına rağmen hissettiği şeyin aşk olduğunu anlamıştır. Üniversiteyi bitirip işe girene kadar Esra'nın kendisinden haberdar olmadığını düşünmektedir. Ancak kendisini Esra ile evlenmiş bulur. İnandığı projesi için hayallerinin peşinde giderken de Esra'nın hassasiyetinin farkına varmayarak onu kaybetmesine neden olacak durumların içine girer ve sonuçta boşanırlar. Ama hep en dibe düşünce başlar yükseliş. Ozan’ın hiçbir ümidi kalmadığını düşündüğü gün karşısına Çınar çıkar.

  Ozan yaşadıkları onu sertleştirmiş olsa da vicdanlı, iyi niyetli ve dürüst bir adamdır. İnsanlara inanmaya, onların içindeki iyi yönü görmeye meyillidir. Pozitif düşünen, sorunları büyütmeden, panik yapmadan çözen biridir. Yakışıklılığına rağmen kibirli değildir, kimseyi aşağıda görmez. Ailesine düşkündür. Annesine çok şey borçlu olduğunu düşünür. Onun için yapamayacağı şey yoktur. Kız kardeşi ile çok güzel bir ilişkisi vardır. Abi kardeş arkadaş gibidirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlhan Şen kimdir?

  İlhan Şen, 19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumludur. Ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul'a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

  2008 yılında katıldığı Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ve En İyi Mayo Modeli seçildi. 2009 yılında ise Türkiye'nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan'da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve Avrupa'nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

  Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine hayat veren İlhan Şen, 1.89 metre boyunda, 82 kilo ve Yay burcudur.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow