hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aşk Mantık İntikam Zümrüt kimdir? Günay Karacaoğlu canlandırıyor! Günay Karacaoğlu kaç yaşında?

  Aşk Mantık İntikam Zümrüt kimdir Günay Karacaoğlu canlandırıyor Günay Karacaoğlu kaç yaşında
  expand

  Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde Zümrüt karakteri dikkat çekti. Dizide Zümrüt karakterine Günay Karacaoğlu hayat veriyor. Peki ama Günay Karacaoğlu kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Günay Karacaoğlu, Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Zümrüt'e hayat veren Günay Karacaoğlu'nun hayatı merak ediliyor.

  Aşk Mantık İntikam Zümrüt kimdir?

  Zümrüt, kocası Murat onu ve iki çocuğunu bir kadın uğruna bırakıp gittiğinde bir yıl boyunca odasından çıkmadan ağlar. Onu en çok ağlatan şey kocasına olan sevgisi değil bunu etrafa nasıl anlatacağıdır. Ozan’ı Elif’ten daha çok sevmektedir. Ozan bir başkadır.
  Ozan uygulaması için yatırımcı bulup başarıdan başarıya koşarken Zümrüt de zenginleşir de zenginleşir. Fakat para bir andan sonra anlamını yitirir. Zümrüt mahallesini çok özlemiştir. Leyla’ nın annesi Menekşe ile ebedi rekabet içindedir. Bu rekabet taa çocukluğa dayanmaktadır.

  Günay Karacaoğlu kimdir?

  13 Mart 1971 tarihinde Kayseri'de doğdu. Lisedeyken okulun tiyatro kolunda aktif olarak bulundu. Liselerarası tiyatro festivalinde "en iyi oyuncu" ödülünü aldı. 1991 yılında "Müjdat Gezen Sanat Merkezi"nde tiyatro eğitimine başladı, 1995 yılında mezun oldu. Profesyonel olarak dizi, tiyatro, sinema ve reklam filmlerinde oynadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1994 yılında ilk dizi deneyimini Perran Kutman ile Erdal Özyağcılar'ın başrolde oynadığı Şehnaz Tango dizisi ile yaptı. Devam eden yıllarda Yedi Tepe İstanbul, Yarım Elma, Hayat Bilgisi, Aşkım Aşkım, Gönülçelen, İstanbulun Altınları, 20 Dakika, Avrupa Avrupa, Roman Havası, Hayati ve Diğerleri, Gençliğim Eyvah dizilerinde rol aldı.
  Karacaoğlu ayrıca; beğeniyle izlenen Kahpe Bizans, İnşaat, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Osmanlı Cumhuriyeti, Yaşamak Güzel Şey, Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, Ailecek Şaşkınız sinema filmlerinde rol aldı.

  Günay Karacaoğlu 2009 yılında sırasıyla Muhsin Ertuğrul Tiyatro Ödülleri, "Komedi dalında en iyi oyuncu ödülü", Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri" Komedi dalında en iyi oyuncu ödülü", Afife Jale Tiyatro Ödülleri"Komedi dalında en iyi oyuncu ödülü" ne layık görüldü. Basit Bir Ev Kazası, Aşk Ölsün, Don Kişot’um Ben tiyatro oyunları ile birlikte dizi, sinema ve tiyatro hayatına devam etmektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow