Aşkın Tarifi Fırat kimdir, Aşkın Tarifi Fırat kaç yaşında? Kadir Doğulu'nun eşi ve oynadığı diziler merak edildi!

Aşkın Tarifi Fırat kimdir, Aşkın Tarifi Fırat kaç yaşında? Kadir Doğulu'nun eşi ve oynadığı diziler merak edildi!

Aşkın Tarifi Fırat kimdir, Aşkın Tarifi Fırat kaç yaşında? Kadir Doğulu'nun eşi ve oynadığı diziler merak edildi!

Aşkın Tarifi Fırat Karasu karakteri merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisi pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kadir Doğulu'nun canlandırdığı Fırat Karasu karakteri kısa sürede araştırılan konular arasına girdi. Peki ama Aşkın Tarifi Fırat kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Kanal D'de her pazartesi saat 20:00'de yayınlanan Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisindeki Fırat Karasu karakteri izleyicilerin dikkatini çekti. Peki ama Aşkın Tarifi Fırat kimdir?

Aşkın Tarifi Fırat kimdir?

Mert, içten ve gözü kara bir gençtir. Aslen Anteplidir. Tam bir doğulu gibi tuttuğunu koparan, dürüst ve sözünün eridir. Fırat’ın tek kusuru, delinin de delisi akan kanıdır. Kızdığında, gözü dünyayı görmez. Kararlarını hiç düşünmeden, aniden verir. İşler sarpa sardığındaysa, asla kaçmaz. Sonuna kadar mücadele eder ve üstüne düşen ne varsa, yerine getirir. Çok fedakâr, daima kendinden önce sevdiklerini düşünen biridir. En büyük tutkusu ise yemektir. Kebap yapmayı çok küçük yaşta, Antep’te babasına çıraklık ederek öğrenmiştir. Büyüdükçe, diğer mutfaklara da ilgi duymaya başlamıştır. Okumaya geldiği İstanbul’da Fransız mutfağıyla özellikle ilgilenmiş, bu konuda eğitimler almış, önemli şeflerle çalışma fırsatı bulmuştur.
 
Kadir Doğulu kimdir?

Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 yılında Türkiye'nin Mersin şehrinde doğdu.
İlk olarak 2010'da Kanal D'de başlayan ve ardından Star TV'de yayınlanan “Küçük Sırlar” dizisinin başrollerinden biri olarak ekranlara çıkan Doğulu, 2011'de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmış oldu.
Bundan önce Hande Yener'in “Romeo” şarkısının klibinde rol almıştır. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV'de yayınlanan Gani Müjde'nin yazmış olduğu “Pis Yedili” adlı dizide yine başrol oynadı. Ancak diziden ayrıldı ve FOX'ta başlayan ve ardından Show TV'de yayınlanan “Fatih Harbiye” adlı dizide Macit rolünü canlandırdı.
En son 2016 yılında FOX TV'de yayınlanan "Bana Sevmeyi Anlat" adlı dizide Alper rolüne hayat vermiştir.
Kadir Doğulu, 2016 yılında Neslihan Atagül ile evlenmiştir.