hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aslı Hünel ölümden döndü!

  Aslı Hünel ölümden döndü
  expand

  Ünlü şarkıcı Aslı Hünel’in 2019’un son gecesi Florya’da sahne aldığı mekanda korku dolu anlar yaşadığı ortaya çıktı. Hünel, unutamadığı o geceyi anlattı.

   

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ünlü şarkıcı Aslı Hünel, son dönemin en çok çalışan isimlerinden. Geçtiğimiz aylarda 'Sade ve Sakin' şarkısını dinleyicilerle buluşturan Hünel, hem TV çekimleri, hem de sahne performanslarıyla yoğun bir dönem geçiriyor.

   

  14 yaşında başladığı şan derslerinin ardından profesyonel olarak sahnelere adım atan ünlü şarkıcı, enerjik haliyle evlerimize konuk oluyor. Ancak Hünel'in de hayatında geçirdiği zor zamanları oldu. Günaydın'ın haberine göre; Hep hastalıklarla sınandıklarını söyleyen ünlü şarkıcı, çocukluk yıllarının hastanelerde geçtiğini söyledi.

   

  "Çocukluğum güzel anılarla dolu ama trajik olaylar da çok yaşadım. Annem 47 ameliyat oldu. Bir keresinde haziranda hastaneye yattı, bir sonraki sene temmuzda çıktı. Çok acıydı. Gece yarısı bir kalkıyorsunuz, anneniz rahatsızlanmış. Sağlıkla sınandık. Doğum günlerimi hep hastanede kutladım. O yüzden şimdi doğum günlerimi bir ay boyunca tüm sevdiklerimle kutlarım."

  Hünel, 2013 yılında geçirdiği bir ameliyat sonrasında kalp ritmindeki bozukluk nedeniyle GATA'ya sevk edildi, günlerce yoğun bakımda tutuldu. Ölümden döndüğünü söyleyen şarkıcı, "Ameliyat sırasında nabzım 190'a fırlamış. Tansiyon da 4'e kadar düşmüş. Kalp durma noktasına gelmiş."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  "O hastanede kardiyoloji yoğun bakım ünitesi olmadığı için beni bir ara odaya çıkarmışlar. Sonrasında başka bir hastaneye yoğun bakıma kaldırıldım. Akciğerlerimde sıvı biriktiği için bir sene şarkı söylememiştim, çok zor zamanlardı. O günleri ailemin desteğiyle ve sevenlerimin duasıyla atlattım. Kolay bir dönem değildi, toparlanmam tam bir sene sürdü" diye konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow