hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aslı Turanlı'dan Burak Çelik açıklaması

  Aslı Turanlıdan Burak Çelik açıklaması
  expand

  Aslı Turanlı, birlikte rol aldıkları dizi erken final yapan Burak Çelik'e gönlünü kaptırmıştı. Eylül ayının ilk haftasında birlikte görüntülenen ikiliden Turanlı, sevgilisine aşkını sosyal medya hesabından paylaştığı romantik pozlarla ilân etmişti. Güzel oyuncu, aynı zamanda meslektaş olduğu sevgilisine güvendiğini ve bunun için hiç pişman olmadığını söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir magazin dergisine açıklamalarda bulunan Aslı Turanlı, ¨Birçok konuda erkek arkadaşım Burak ile kontakt halindeyim. Görmediğim şeyleri görebiliyor ve ona gerçekten çok güveniyorum. Onu dinlediğim için şu ana kadar hiç pişman olmadım" dedi.

   

  Yeni şeyler keşfettiği bir dönemde olduğunu belirten oyuncu, "İnsanları daha çok sevdiğim bir dönem, sanırım aşkla da alakası var. En sevdiğim halimdeyim. Doğru insanı bulunca doğru bakıp, doğru görebiliyorsunuz¨ şeklinde konuştu.

  Sosyal medyada fake bir hesabı olmadığını dile getiren 28 yaşındaki güzel, "Sosyal medyada stalk yapamıyorum çünkü onun için fake bir adrese ihtiyaç var sanırım. Sosyal medyayı sevmiyor değilim, kendimi dengelemeye çalışıyorum. Çok fazla içine düştüğünde o dünyadan çıkamazmışım gibi geliyor. Telefon benim için sadece iş¨ ifadelerini kullandı.

   

  Turanlı, geçtiğimiz nisan ayında Bebek'te görüntülenmiş, kot üzerine giydiği rengarenk tişörtüyle yazı erken getirmişti. Genç oyuncu, "Hiç evlenme teklifi aldınız mı?" sorusunu, "Evlenme teklifleri aldım. Uzun süreli ilişkiler yaşayınca öyle teklifler aldığım olmuştu. Ama yaşımdan dolayı öyle bir şey düşünmedim" şeklinde cevaplamıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Evliliği düşünmediğini belirten Aslı Turanlı, "Ben bazen çok konuşuyorum" diyerek, aynı evi paylaşacağı insanın tek sıkıntısının çok konuşması olacağını söylemişti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow