hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Atakan Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? Çok Güzel Hareketler Bunlar Atakan’ın eşi kim?

  Atakan Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli Çok Güzel Hareketler Bunlar Atakan’ın eşi kim
  expand

  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de başarılı performans gösteren Atakan Çelik Şarkılar Bizi Söyler’in konukları arasında. Program konuğu olduğunun açıklanmasından sonra hayatıyla ilgili detaylar merak edilmeye başladı. Peki, Atakan Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? Çok Güzel Hareketler Bunlar Atakan’ın eşi kim? İşte detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler müzik ve eğlence yarışmasının bu haftaki konukları arasında Atakan Çelik yer alıyor. BKM Mutfak oyuncuları arasında yer Atakan Çelik başarılı performansıyla Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de dikkat çekiyor.

  ATAKAN ÇELİK KİMDİR?

  Atakan Çelik 1990 yılında İstanbul'un Beşiktaş ilçesinden dünyaya geldi. Tiyatro Avare'de oyunlarda rol aldı. 1990 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Atakan Çelik Kova burcudur. Boyu 1.83 cm, kilosu ise 76’dır. BKM Mutfak ekibi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alan Çelik, ayrıca büyük ses getiren Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Bahadır karakterini canlandırmıştır.

  Atakan Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli Çok Güzel Hareketler Bunlar Atakan’ın eşi kimEğitim hayatını İktisat bölümü üzerine tamamlayan yakışıklı oyuncu, 2017 yılında Zeynep Mızrak ile evlenmiştir. Yılmaz Erdoğan hem yazdığı hem oynadığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin kadrosunda Asım Noyan'ın (Yılmaz Erdoğan) damadı olarak rol aldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alıyor. BKM ekibinde yer alan oyuncu, BKM Mutfak‘ta gösteriler yapmaya devam ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow