hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Atakan Işıktutan kimdir, diskalifiye mi oldu? Survivor Atakan nerede, neden yok? Survivor 2022 All Star Atakan Işıktutan neden ayrıldı?

  Atakan Işıktutan kimdir, diskalifiye mi oldu Survivor Atakan nerede, neden yok Survivor 2022 All Star Atakan Işıktutan neden ayrıldı
  expand

  Survivor 2022 All Star yarışmacıları merak ediliyor. Yedek kadro gündem oldu. Atakan Işıktutan'ın ismi Survivor 2022 All Star yedek kadrosunda yer aldı. Peki ama Atakan Işıktutan yedek kadroda var mı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Atakan Işıktutan'ın Survivor 2022 All Star kadrosuna dahil olması gündem oldu. TV8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2022'nin son yedekleri arasında yer alan Atakan Işıktutan yarışmaya dahil oldu. Peki ama Atakan Işıktutan kimdir?

  Atakan Işıktutan kaç yaşında? 

  15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatıdan hiç çıkarmadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013’te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit'le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

  Survivor All Star'a yedek yarışmacılar dahil oluyor! Acun Ilıcalı konseyde yedeklerin yarın itibariyle dahil olacağını açıkladı. Sosyal medyada Gizem Memiç ismi ön plana çıktı. Yarın yarışmaya dahil olanlar belli olacak. Acun Ilıcalı, " Yedek yarışmacılar yarın itibariyle dahil olacak. Yarın 2 erkek 2 kadın yarışmacı geliyor. İsimlerden biri Nisa diğerlerini yarın göreceksiniz" dedi. İsimler netleşince haberimizde yer alacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow