Avatar Atakan: Doğuma sayılı günler kaldı

Avatar Atakan: Doğuma sayılı günler kaldı

Avatar Atakan: Doğuma sayılı günler kaldı

Serap Korkmaz ile mutlu bir evlilik sürdüren ve şimdilerde ikinci bebeğini kucağına almayı bekleyen 'Avatar' lakaplı başarılı sporcu Çağan Atakan Arslan, eşi ile birlikte bir AVM'de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, samimi açıklamalarda bulundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Son olarak Survivor 2022 All Star sezonunda boy gösteren ve yarışmayı 9’uncu olarak tamamlayan 'Avatar' lakaplı Çağan Atakan Arslan, 2017 yılında Serap Korkmaz ile evlenmiş, 2018'de oğulları Leon Aslan'ı kucağına almıştı. Mutlu birliktelikleri devam eden çift geçtiğimiz aylarda ise ikinci bebeklerini beklediklerini duyurmuştu.

Sporcu ve oyuncu Atakan Arslan önceki gün eşi Serap Arslan ile birlikte Vadistanbul’da görüntülendi. İkinci çocuklarına kavuşmalarına günler kala alışveriş merkezinden görüntülenen çift, samimi açıklamalarda bulundu.

Atakan Arslan; "Çok güzel duygular içerisindeyiz, doğuma sayılı günler kaldı ama biz daha isim bulamadık. İkimizde heyecanlıyız” dedi. Mütevazı ve samimi tavırlarıyla gazetecilere teşekkür eden ikili, daha sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.