Baba dizisi Şahika kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında?

Baba dizisi Şahika kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında?

Baba dizisi Şahika kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında?

SHOW TV'de yayınlanan Baba dizisinin karakterleri ve oyuncuları merak ediliyor. Baba dizisinde Şahika karakteri dikkat çekti. Zeynep Tuğçe Bayat, Baba dizisinde Şahika karakterine hayat veriyor. Peki ama Şahika kimdir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Baba dizisi oyuncuları arasında yer alan Zeynep Tuğçe Bayat son bölümde dikkatleri üzerine çekti. Zeynep Tuğçe Bayat sevilen dizide özgürlüğüne düşkün bir karakteri canlandırıyor. İşte Zeynep Tuğçe Bayat hakkında bilgiler…

Zeynep Tuğçe Bayat kimdir?

Bayat, 8 Şubat 1990 tarihinde Mersin'de dünyaay geldi. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk bölümü mezunudur. Üniversite zamanında özel tiyatrolarda reji asistanlığı ve oyunculuk yaptı. Ardından dizi ve sinema filminde yer aldı. Arka Sıradakiler dizisinde 2009 yılında rol alarak ilk oyunculuk deneyimini kazandı.

2011 senesinde Gönülçelen adlı dizide "Nevra" karakterini, aynı yıl Yıldız Masalı dizisinde "Pelin" karakterini, 2014 senesinde Ah Neriman dizisinde "Yeşim" karakterini ve 2015 senesinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan Çilek Kokusu dizisinde "Gonca" karakterini canlandırdı.

Zeynep Tuğçe Bayat, kendisi gibi oyuncu olan Cansel Elçin ile 23 Ağustos 2020 tarihinde evlendi.

Zeynep Tuğçe Bayat karakter hakkında, '' 'Şahika' karakterine dönersek, kadın enerjisi çok yüksek bir karakter. Bazı insanlar vardır, gerçekten belli bir enerjileri var ve onunla yaşıyorlar; kimisi çocuksu, kimisi kadınsı. Ben birazcık daha günü gününe farklı enerjiler yaşayan biriyim. Bu beni çok etkiledi aslında bir oyuncu olarak, benden farklı bir karakteri canlandırmak heyecan yarattı.'' açıklamasını yaptı.