hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bade İşçil'den Malkoç Süalp açıklaması

  Bade İşçilden Malkoç Süalp açıklaması
  expand

  Son olarak Duygu Asena’nın aynı adlı eserinden uyarlanan ve dijital platformda yayınlanan 'Aslında Özgürsün' dizisinde rol alan Bade İşçil, önceki gün Baltalimanı’nda görüntülendi. Dinlendiğini söyleyen güzel oyuncu, "Oğlunuz Azur’dan sonra özel hayatınızı geri plana mı attınız?" sorusuna yanıt verirken, 2013-2016 yılları arasında evli kaldığı Malkoç Süalp hakkında da konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Daha önce 'Ezel', 'Kuzey Güney', 'Ufak Tefek Cinayetler' gibi yapımlarda rol alan Bade İşçil, geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit'in sunumuyla TRT 2'de ekranlara gelen 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk olmuştu. Anne olduktan sonra hayata bakışının değiştiğini hissettiğini belirten ünlü isim, "Azur öncesini hiç hatırlamıyorum gibi bir şey. Hep o varmış, onunla bir bütünüm gibi hissediyorum. Çocuk benden bağımsızlaştı ama ben kopamıyorum" demişti.

  Son olarak başrollerini Deniz Çakır, Bade İşçil, Alican Yücesoy ve Burak Yamantürk'ün paylaştığı 'Aslında Özgürsün' adlı internet dizisinde rol alan Bade İşçil, önceki gün Baltalimanı’nda  objektiflere yansıdı. Keyifli olduğu dikkatlerden kaçmayan İşçil, dinlendiğini söyledi.

   

  Başrolünde oynadığı 'Aslında Özgürsün' adlı dizinin ikinci sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı sorusuna yanıt veren ünlü isim, "Bilmiyorum. İkinci sezonu çekecektik aslında eylül ayının sonu gibi düşünülüyordu bende o yüzden iş değerlendiremedim. Dinleniyor olmak zorundayım” dedi.

  Gelen teklifleri değerlendiremediğim için üzüldüğüm diyen İşçil, "Dediğim gibi çekim programı değiştiği için projenin böyle oldu” diye konuştu. Tekliflerin televizyona yönelik olduğunu söyleyen Bade İşçil, "Dönelim artık, pandemi bitti” ifadelerini kulandı.
   
  "Beni özleyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum" diyen oyuncu, "Çalışın bir şeyler yapın diyorlar. Rol aldığım dizilerdeki karakterleri söylüyorlar bana; Şebnem ve Banu diyorlar. Bir paylaşım yapamıyorum baskıya maruz kalıyorum” şeklinde konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  39 yaşındaki Bade İşçil, "Oğlunuz Azur’dan sonra özel hayatınızı geri plana mı attınız?" sorusuna da şu yanıtı verdi:

  Evet. Ben bir yere çıkmıyorum, gezmiyorum. Çocukla olunca da zor. Kaderde varsa yaşanır.

  Oyuncu, "Heyecanlanmak istemiyor musunuz?" sorusunu da "İstemez mi insan? Gezen biri de değilim, beni nerede bulacak? Yemeği de evde yiyoruz yani anladınız mı? Öyle olunca, durum böyle oluyor” şeklinde cevapladı.

  İşçil, 2013-2016 yılları arasında evli kaldığı eski eşi ve oğlunun babası Malkoç Süalp’le alakalı soruları ise "Birbirimize olan sivri yanlarımızı törpüledik, iyi eş olamadık ama birbirimize iyi arkadaş olduk” diye yanıtladı.

   

  Bade İşçil, üç yıl evli kaldığı Malkoç Süalp'e şiddet gördüğü gerekçesiyle 2016 yılında boşanma davası açmıştı. Karşılıklı birçok suçlamada bulunan ve gündemden düşmeyen ikili, oğulları Azur için düşmanlığı bitirmişti. İkili arasındaki buzlar zamanla iyice erimiş ve dostluğa dönüşmüştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow