Baht Oyunu Bora kimdir? Aytaç Şaşmaz kaç yaşında?

Baht Oyunu Bora kimdir? Aytaç Şaşmaz kaç yaşında?

Baht Oyunu Bora kimdir? Aytaç Şaşmaz kaç yaşında?

Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisine Bora karakteri ile dahil oldu. Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisinde Şaşmaz, Bora rolüne hayat verecek. Peki, Baht Oyunu Bora (Aytaç Şaşmaz) kimdir, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D ekranlarında Salı günleri diziseverlerle buluşan Baht Oyunu’nda ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Projede Bora karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz en çok merak edilen isimlerden oldu.

BAHT OYUNU BORA KİMDİR?

Bora, iyi bir eğitim görmüş; İstanbullu varlıklı bir ailenin oğlu. Kendisine kimseyi çok fazla yaklaştırmayan, doğru bildiği yoldan şaşmayan, inandığı değerler uğruna fedakârlıktan kaçınmayan bir adam. Aristokrat bir anne ve hırslı bir babanın tek oğlu olarak yetiştirilirken, özellikle babası tarafından kalıplara sokulmaya zorlanmış. Fakat güçlü ve bağımsız karakteri, tüm bu kalıpları yıkıp ötesine geçmiş… Bizdeboyle.net’in genel yayın yönetmeni ve baş yazarı olan Bora, platformunda haftalık yazılar yayınlıyor. Bora, aşkın karşılıklı bir duygu olmadığına, gerçek aşk diye bize anlatılan şeyin ancak masallarda olabileceğine inanıyor.

AYTAÇ ŞAŞMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aytaç Şaşmaz, 1.80 metre boyunda, 77 kilodur. Aynı zamanda oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olan Aytaç Şaşmaz'ın ilk oyunculuk deneyimi, 2017 yılında rol aldığı "Kötü Çocuk" isimli sinema filmidir.

Star TV ekranlarında yayınlanan, başrolünde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer alan Şaşmaz, reklam filmlerinde de boy göstermiştir.

Son olarak Hekimoğlu dizisinde başrollerden biri olan Aytaç Şaşmaz, şimdilerde yeni dizi projesi Baht Oyunu ile ekranlara geri döndü.