hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bambaşka Biri Leyla kimdir? Hande Erçel kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Bambaşka Biri Leyla kimdir Hande Erçel kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  FOX TV'de yayınlanan Bambaşka Biri dizisinin oyuncuları Arasında yer alan Leyla karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her Perşembe ekrana gelen dizide Leyla merak uyandırdı. İşte Leyla hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Leyla karakteri, Bambaşka Biri dizisinin karakterleri Arasında yer alıyor. Peki ama Bambaşka Biri dizisindeki Leyla kimdir?   

  Bambaşka Biri dizisi Leyla kimdir? 

  Bambaşka Biri dizisinde Leyla'yı Hande Erçel canlandırıyor.  

  Genç, güzel, gözü kara bir Cumhuriyet Savcısı. Dört yıl sonra görev için İstanbul’a döndüğünde kendisini esrarengiz ve zorlu bir cinayet davası karşılar. Soruşturma esnasında yolu ünlü ve başarılı haber spikeri Kenan’la kesişir ve Kenan’ı etkilemesi çok zor olmaz. Leyla bir yandan ucu çok başka yerlere uzanan cinayet davasıyla uğraşırken kendi ailesinin karanlık geçmişiyle yüzleşir, bir yandan da hastalığı sebebiyle aynı bedende iki farklı kişi olduğunu bilmediği Kenan’la zorlu bir aşk macerasına yelken açar.

  Hande Erçel kaç yaşında?

  Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma‘da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam etmektedir. 2011-2013 yıllarında 3mota oyunculuk atölyesinde eğitimine başladı,eş zamanlı Tiyatro Kedi’de oyun asistanlığı yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hande Erçel, 2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbaycan‘da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu. Oyunculuğa 2014 yılında “Çılgın Dershane Üniversitede” adlı diziyle basladi. 2014 yılında “Hayat Ağacı” adlı dizide (Selin Karahanlı) karakterini canlandırırken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile beraber oynadı.

  Hande Erçel, 2015 yılında “Güneşin Kızları” adlı dizide “Selin Yılmaz” karakterini canlandırmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Kanat Heparı, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler yer almaktadır. 2017-2020 arasında Harika Uygur chubbuck atölyesi, Merve Taşkan oyuncu koçu, İbrahim Çiçek tiyatro yönetmeni-koç ile eğitimini hala sürdürmektedir.

  Hande Erçel’in Oynadığı Diziler
  Bambaşka Biri / Leyla Gediz / 2023
  Sen Çal Kapımı / Eda Yıldız / 2020
  Azize / 2019 
  Halka / Müjde Akay / 2018
  Siyah İnci / Hazal / 2017
  Aşk Laftan Anlamaz / Hayat Uzun-Sarsılmaz / 2016-2017
  Güneşin Kızları / Selin Yılmaz-Mertoğlu / 2015-2016
  Hayat Ağacı / Selen Karahanlı / 2014
  Çılgın Dersane Üniversitede / Meryem / 2014 
  Çalıkuşu / 2013 / Zahide 
  Tatar Ramazan / 2013

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow