Son Dakika

Barbaroslar 7. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz'in kılıcı son bölüm full izle! Barbaroslar son bölüm izle youtube!

A A

28.10.2021 - 23:12

TRT 1'in sevilen dizisi Barbaroslar bu hafta 7. bölümüyle ekrana geldi. İlgi gören ve iddialı yapımlar arasında yer alan Barbaroslar dizisinin 7. bölüm full izle bilgileri merak ediliyor. İşte Barbaroslar son bölüm izle bilgileri...

Barbaroslar 7. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz'in kılıcı son bölüm full izle! Barbaroslar son bölüm izle youtube!

Barbaroslar dizisinin 7. bölümü izleyiciyle buluştu. Barbaroslar dizisinin son bölümünde yaşananlar merak ediliyor. TRT'nin sevilen dizisi Barbaroslar'da son bölüm dikkat çekti. İşte Barbaroslar son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Barbaroslar 7. bölüm izle

Baba Oruç’tan haber alınamaması İskenderiye’de hızla yayılmıştır. Haberin üzerine Kılıç Bey, Baba Oruç’u ve leventlerini bulması için Hızır Reis ve Niko’ya destek olmuş; Şahin Bey ve tayfasıyla beraber deryalarda Baba oruç ve leventlerinden bir iz bulmak için yelken açmışlardı.
Baba Oruç ve leventleri, kendilerine kurulan tuzakları püskürtmüş fakat en sonunda ıssız kayalıklarda Pietro’nun gönderdiği acımasız savaşçılar tarafından kıstırılmış ve üzerlerine oklar çekilmişti. Baba Oruç ve leventler bu kıskaçtan nasıl çıkacaklardır?
Hızır Reis, Baba Oruç’un düştüğü darboğazı uzaktan görmüş ve yardım etmek için harekete geçmek istemişti. Ancak Şahin Bey engel olmuştu. Hızır Reis, Şahin Bey engelini geçerek Oruç ağasının yardımına yetişebilecek midir?
Deryalarda ölüm kalım mücadelesi verilirken Oruç’un kaybolduğunu öğrenen Despina, Isabel’I suçlamaktadır. Despina’ya göre Isabel evliliklerini kıskanmış ve Oruç’u elinden almak için her yolu denemiş ama başarılı olamayınca da Oruç’un canına kast etmiştir. Kendi zihnini bu şekilde doldurarak hanı basan Despina, Isabel’e el kaldırmıştır. Isabel ve Despina arasında son aşamaya varan bu çatışma nelere sebebiyet verecektir?
Baba Oruç, mahsur kaldığı yerden kurtulup kendisine kurulan tuzakların kime ait olduğunu deşifre edebilecek midir? Cafer, Şahin ve Sylvio üçgenini ortaya çıkarabilecek mi?