Bayramda Ebru Yaşar fırtınası

Bayramda Ebru Yaşar fırtınası

Bayramda Ebru Yaşar fırtınası

Ebru Yaşar, Kurban Bayramı’nın ilk günü Bodrum'da bir otelde sahne aldı. Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçı, repertuarı ve sahne performansıyla unutulmaz bir bayram akşamı yaşattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sahnede şıklığı ve güzelliği ile kendisine hayran bırakan Ebru Yaşar, "Bir bayramı daha hep birlikte sevenlerimizle sizlerle birlikte Bodrum’da karşılıyoruz. İnşallah nice sağlıkla, sıhhatle... Hepimizin birlik ve beraberlik içersinde olduğu, güzel bir bayram olsun inşallah” dedi.

Ünlü şarkıcı, "Bayram sahneleri sizin için neyi ifade ediyor?" sorusuna şu cevabı verdi:

Bizler her bayramda ve özel günlerde hep sahnede olduğumuz için sevdiklerimizle de bayramlarda sahnedeyken kucaklaşmak, bizler için çok anlamlı. Evliliğimin ilk yıllarında ailemle geçirdim. Ama benim ailem tabii ki sevenlerim. Aynı zamanda hem ailem, hem sevenlerim. Şarkılarım ve dinleyicilerim, onlarla olduğum için sahnede bulunmaktan çok mutluyum. En güzel bayram bize sevdiklerimizle birlikte olup şarkılar söylediğimiz bayramlar.

Hayranlarının dört gözle yeni şarkı beklediği ve bunu sosyal medyada yaptıkları yorumlarda dile getirdikleri belirtilen Yaşar, “İnşallah, çok seviyorum onları, en güzelini vermek istiyorum. Benim dinleyicilerim şarkıların, müziklerin en güzelini hak ediyorlar. Hepsini çok kaliteli çok vizyonlu ve öngörülü buluyorum. En güzel şeyi inşallah tekrardan yapacağım. 1-2 şarkım var, hemen ayırdım onları. Bakalım ne zaman çıkar, ne zaman oluşur bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ebru Yaşar'a, arabesk müziğin başarılı isimlerinden Cengiz Kurtoğlu’nun meslektaşları için konserlerde playback okuduklarını söyleyerek, "Ben canlıdan yanayım” eleştirisinde bulunduğu hatırlatıldı.

44 yaşındaki sanatçı, “Doğru söylemiş. Bazen zorunlu hallerde yaptığımız zamanlar oldu. Hatırla gitmemiz gereken ya da orayı onurlandırmak için söz verdiğimiz yerler vardır, hepimizin olmuştur. Doğrudur playback çok geçmez, orada başka bir şey geçerlidir artık. Yani oraya gitmek, orada bulunmak ve tokalaşmak, birbirimize böyle sevgi ve güzel saygı iletmektir. Başka özel bir durumdur benim söylediğim ve Cengiz Kurtoğlu'nun söylemeye çalıştığı özel durum bu olabilir. Ama baştan sona playback hakikaten kolay kolay doğru geçmez” şeklinde konuştu.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber