Bella Hadid hastanelik oldu!

Bella Hadid hastanelik oldu!

Bella Hadid hastanelik oldu!

Filistin asıllı Amerikalı model Bella Hadid'in, gün içerisinde bir şey yemeyip sadece iki paket sigara ve iki adet enerji içeceği tükettiği iddia edilmişti. Ünlü model son olarak Lyme hastalığı yüzünden hastanelik oldu. Yoğun tempoda çalışan Hadid'in durumunun risk derecesi şimdilik bilinmiyor. Yatakta paylaşım yapıp sırtını gösteren modelin son hali hayranlarını üzdü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Filistin kökenli iş insanı Mohamed Hadid'in Hollandalı model Yolanda Hadid ile evliliğinden dünyaya gelen Bella Hadid, bugüne kadar hiç estetik operasyon geçirmediğini iddia etmiş, ancak yıllar sonra ilk kez 14 yaşında burun estetiği yaptırdığını itiraf etmişti. Genç yaşında yaptırdığı burun estetiği için şimdilerde pişman olduğunu açıklayan Hadid, "Keşke atalarımın burnunu hiç değiştirmeseydim” demişti.

Vogue dergisine konuşan Hadid, bir süredir anoreksiya ile savaş verdiğinden bahsederken, bundan dolayı depresyon tedavisi gördüğünü de anlatmıştı. Ünlü model, ablası Gigi Hadid’e kıyasla kendini her zaman daha ‘çirkin’ bulduğunu ama daha havalı hissettiğini belirtmişti.

Hadid, kendisine yöneltilen eleştirilerle yüzleşmenin de bir süper model olarak oldukça zorlu olduğunu dile getirmişti. Ünlü isim, “İnsanların her zaman söyleyecek bir şeyleri vardır ama benim söylemem gereken şu ki, benim sektörümde ve çevremdeki insanlar tarafından hep yanlış anlaşıldım. Adeta sahtekarlık sendromu yaşıyor gibi hissettirildim" şeklinde konuşmuştu

Güzel mankenin zayıf görünmek uğruna yaptığı çılgınlık ise duyanları bir hayli şaşırttı. Blog yazarı Perez Hilton'un iddiasına göre Bella Hadid, podyumda daha ince görünebilmek için resmen aç kalıyor. İddiaya göre Hadid gün içerisinde sadece iki paket sigara ve iki adet enerji içeceği tüketiyor.

Yoğun modellik günlerden sonra Bella Hadid, Lyme hastalığı yüzünden hastanelik oldu. Hadid, kanlı bir şırıngayı paylaşarak test yaptırdığını da gösterdi. Lyme, bir tür kenenin ısırması ile insana geçen bir bakterinin yol açtığı hastalık olarak biliniyor.

Hollywood dedikodu bloglarında yayınlanan haberlerin içeriklerine göre, geçtiğimiz eylül ayında yapılan Moda Haftaları'ndan beri, her gün podyuma çıkan, çekimlere koşan ve bu süre zarfında uymak zorunda olduğu diyete olan bağlılığı sebebiyle neredeyse aç kalan Bella Hadid'in durumunun risk derecesi şimdilik bilinmiyor.  

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İş temposuna dayalı yorgunluğundan ve stresinden ötürü kanındaki enfeksiyon derecesinin arttığı söylenen Hadid hasta yatağından fotoğraflarını paylaştı. Paylaştığı fotoğraflardaki bantlar ise, enfeksiyonun oluşturduğu yüksek derece ateş ve ağrıları hafifletmek için kullanılıyor.