magazin haberleri

Bella Thorne erkek arkadaşına nişan yüzüğü aldı

Bir süredir aşk yaşadığı şarkıcı Benjamin Mascolo (27) ile ilişkisini bir adım öteye taşıyan ve geçtiğimiz haftalarda sevgilisinin evlenme teklini kabul eden ABD'li oyuncu Bella Thorne (23), erkek arkadaşına nişan yüzüğü alarak hayranlarının beğenisini topladı.Çocuk denecek yaşta ün kazanan ABD'li oyuncu Bella Thorne, nişanlısı Benjamin Mascolo’ya çok özel bir hediye verdi.

27 yaşındaki İtalyan şarkıcı Mascolo, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, nişanlısının kendisine hediye ettiği nişan yüzüğünü gösterdi.

Beyazlar içindeki çiftin, genelde erkeğin kadına yüzük alması normal görülürken, tam tersi tercih yapması, hayranlarından takdir gördü.

Mascolo, elmas taşlarla bezeli altın yüzüğünü yakından gösteren fotoğrafını paylaşarak, “Bana bir nişan yüzüğü aldı” notunu yazdı.

23 yaşındaki Bella Thorne ve Benjamin Mascolo çifti iki yıllık birlikteliğin ardından mart ayında nişanlandıklarını duyurmuştu.

Geçtiğimiz haftalarda da Los Angeles'ta ünlü bir restoranda yemeğe giden ünlü çiftten Bella Thorne, basın mensuplarına yüzüğünü göstermişti.

Thorne'un nişanlısı Benjamin Mascolo da gösteri dünyasından. İtalyan asıllı olan Mascolo Time Is Up, Young Lust ve Graceland gibi yapımların bestecisi olarak tanınıyor.

Aynı zamanda Benji ve Fede adlı müzik ikilisinin de üyelerinden biri. Bella Thorne ile Benjamin Mascolo kısa bir süredir birlikteydi. Çift buna rağmen evlilik kararı almakta tereddüt etmedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS