hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ben Bu Cihana Sığmazam Ateş kimdir? Jean Luc hayatı! Burak Çelik hangi dizilerde oynadı?

  Ben Bu Cihana Sığmazam Ateş kimdir Jean Luc hayatı Burak Çelik hangi dizilerde oynadı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Ateş kimdir sorusu gündemde... Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki karakterler arasında yer alan Ateş, yeni bir karakterdir. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ateş'ye Burak Çelik hayat veriyor. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Ateş kaç yaşında? İşte Burak Çelik hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ATV’de yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Ateş karakteri sorgulanıyor. Burak Çelik, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları arasına katıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ateş'i canlandıran Burak Çelik birçok dizide rol almıştır. Peki ama Ateş kimdir?

   

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ateş kimdir?

   

  Jean luc; Çad, Tahiti, Cibuti ve Guam 'da sayısız operasyonlara girmiş bir ölüm makinesi.Fransızların Afrika sömürgelerinde bütün pis işlerini yapan adamlardan birisi… Guam'daki birliğinden firar etmiş ve şu an İstanbul'da. 30'lu yaşlarının başında, aile kavramı olmayan, iyi eğitimli, çok konuşmaktan hazzetmeyen, sevgisini belli edemeyen, yeri geldiğinde nezaketine şaşırtacak kadar üsluplu, yeri geldiğinde bir ölüm makinesi, zeki, plancı, sabırlı gözü kara bir savaşçı.
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow