hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir kimdir, öldü mü? Oktay Kaynarca diziden ayrıldı mı?

  Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir kimdir, öldü mü Oktay Kaynarca diziden ayrıldı mı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Cezayir kimdir sorusu gündemde... Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki karakterler arasında yer alan Cezayir'in ölümü merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir'e Oktay Kaynarca hayat veriyor. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Cezayir ayrıldı mı? İşte Oktay Kaynarca hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ATV’de yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Cezayir karakteri sorgulanıyor. Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları arasına katıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir'i canlandıran Oktay Kaynarca birçok dizide rol almıştır. Peki ama Cezayir kimdir?

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir kimdir?

  Çok genç yaşta İstanbul'un yer altı dünyasında nam salmış bir kabadayıyken, ağabeyinin bir CIA operasyonu sonucu öldürülmesi üzerine intikamının peşine düşmüş bir adam. İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğunu değil, bir an önce alınması gereken bir şey olduğunu düşündüğünden, ağabeyinin katlinin emrini veren CIA Türkiye Direktörü'nü kısa zaman içinde ortadan kaldırır. Yalnız bu eyleminin bir sonucu olur. Ailesini korumak adına kendisinin de öldü gibi gösterilmesine razı gelmek zorunda kalır.
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow