hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir? Mina Derman hangi dizilerde oynadı?

  Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir Mina Derman hangi dizilerde oynadı
  expand

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Suna kimdir sorusu gündemde... Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki karakterler arasında yer alan Suna gündeme geldi. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Suna'ya Mina Derman hayat veriyor. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Suna ayrıldı mı? İşte Mina Derman hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ATV’de yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Suna karakteri sorgulanıyor. Mina Derman, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları arasına katıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Suna'yı canlandıran Mina Derman birçok dizide rol almıştır. Peki ama Suna kimdir?

   

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Suna kimdir?

   

  12 Nisan 2002 tarihinde İstanbul doğmuştur. MEF Okulları mezunu. Arif Pişkin'den oyunculuk derslerini almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2019 yılında rol aldığı TRT 1'in İncir Ağacı dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile yaşadı, bu rolüyle tanındı. Ben Bu Cihana Sığmazam, Oğlum, Baş Belası, Bir Annenin Günahı, İncir Ağacı gibi yapımlarda rol almıştır. İnstagram üzerinde 35 bin takipçisi bulunmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow