hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Berdan Mardin hayatına dair ciddi kararlar aldığını açıkladı

  Berdan Mardin hayatına dair ciddi kararlar aldığını açıkladı
  expand

  İki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile on yıl süren evliliğini Mart 2021'de olaylı bir şekilde noktalayan Berdan Mardini, hayatına dair ciddi kararlar aldığını açıkladı. Yeni ilişkisi hakkında konuşan ünlü şarkıcı, "Son sevgililerinizin yabancı olması bir tesadüf mü?" sorusunu da cevapladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Berdan Mardini, 2010'da evlendiği Fatoş Yelliler'den geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Şarkıcının avukatının yapılan açıklamada, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır" denilmişti. Mardini'nin eski eşi ve iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler'in adı kısa süre sonra 'yasak aşk' iddialarına karışmıştı.

  Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Yelliler, şu ifadeleri kullanmıştı:

  Özel hayatıma ilişkin basında çıkan haberler neticesinde bu açıklamayı yapmak lüzumu doğmuştur. Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan Göz Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla kendisi benim Türkiye'de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekteydi.

  Bu itiraf kısa sürede gündem olurken, Berdan Mardini "Herkes fıtratına uygun kişilerle, olması gereken yerdedir. Ne kargayı gül bahçesine, ne de bülbülü çöplüğe alıştırabilirsiniz" mesajını paylaşmıştı. Boşanma aşamasında olduğu dönemde Gökhan Göz'le aşk yaşadığını duyuran ve sonrasında iş insanı ve ailesinden özür dileyen Yelliler, Instagram hesabı üzerinden soru-cevap yapmıştı. Berdan Mardini'yle biten evliliği hakkında bir takipçisinin, "Evliliğiniz aşk evliliği miydi?" sorusuna, "Evet" cevabını vermişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Kıbrıs Limak Otel'de sahne alan Berdan Mardini, seslendirdiği şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti sundu.

  Konser öncesi basın mensuplarının sorularına cevap veren 43 yaşındaki şarkıcı, kurduğu gülsuyu ve lavanta fabrikasıyla ilgili, "Çin'den ve İngiltere'den ortaklık teklifi aldım. Bu beni çok mutlu ediyor fakat ortaklık hiç kolay bir şey değil. Çin, İngiltere ve Irak'a siparişlerimiz var şu an. Sezonluk çalışanlarımızla beraber 300-350 kişiye ekmek veriyorum" açıklamasını yaptı.

   

  "Hem ruhsal hem de bedensel olarak yüklerimden kurtuldum" diyen sanatçı, "Hayatıma dair ciddi kararlar aldım. Artık eski Berdan yok" dedi.

  Yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan Berdan Mardini, "Son sevgililerinizin yabancı olması bir tesadüf mü?" sorusuna, "Evet şu an hayatımda birisi var ama yabancı olması tamamen tesadüf. Ben ilişkisini ortada yaşayan bir insan değilim. Aşık olacağım insanın çok bakımlı olması lazım ve ilk olarak gözlerine bakarım. Gözleri kalbinin güzelliğini belli eder" ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow