hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Berrak Tüzünataç: Artık normal değişti bizim için!

  Berrak Tüzünataç: Artık normal değişti bizim için
  expand

  Bir süredir ekranlardan uzak olan Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek’te kaş tasarım merkezi girişi görüntülendi. Ünlü oyuncu, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.7 büyüklüğündeki depremler sorulunca, "İnsanların bu kadar canının yandığı bir konuyla ilgili, İstanbul’da 'beni şu üzdü, beni bu üzdü' demekten rahatsız oluyorum" karşılığını verdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Hayat nasıl gidiyor?" sorusunu "Çok şükür” diye cevaplayan Berrak Tüzünataç, "Deprem felaketi sonrası normale dönebildiniz mi?" sorusu üzerine ise "Hep birlikte normale adapte olmaya çalışıyoruz. Psikologların söylediklerine göre artık normal değişti bizim için. Bu kadar büyük şeylerin etkisini zamanla anlayacağız” açıklamasını yaptı.

  "Yaşanan felaketten sizi en çok etkileyen ne oldu?" sorusu da yöneltilen ünlü oyuncu, "Ben insanların bu kadar canının yandığı, kayıplar yaşadığı bir konuyla ilgili, İstanbul’da 'beni şu üzdü, beni bu üzdü' demekten rahatsız oluyorum. Olayın geneli çok korkunçtu. Çok acıydı” ifadelerini kullandı.

   

  Yakın arkadaşı ve meslektaşı Özge Özpirinçci’nin deprem bölgesine gideceği hatırlatılan Tüzünataç, "Evet, birlikte konuşuyoruz. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Şimdiye kadar ne gerekirse yaptık, bundan sonra da yapacağız” şeklinde konuştu.

   

  2010'da komedyen Şahan Gökbakar’la evinin terasında fotoğraflarının çekilmesi ve basında yayınlanması ile ilgili dava açan ünlü isim, "Ben yıllar sonra dile getirmedim. Hukuk sisteminin 13 yılını aldı. Ben de ertesi gün çözülmesini isterdim açıkçası” dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow