Beste Açar kimdir, kaç yaşında, nereli? Kayahan'ın kızı Beste Açar ile İpek Açar olayı!

Beste Açar kimdir, kaç yaşında, nereli? Kayahan'ın kızı Beste Açar ile İpek Açar olayı!

Beste Açar kimdir, kaç yaşında, nereli? Kayahan'ın kızı Beste Açar ile İpek Açar olayı!

Beste Açar’ın babası Kayahan’ın mezarı başından yaptığı paylaşım ortalığı karıştırdı. Açar, İpek Açar Kömürcü’ye yeniden evlenmesine rağmen babasının soyadını kullanmaya devam ettiği için tepki gösterdi. Bu gelişmeler sonrasında Kayahan'ın kızı Beste Açar ile İpek Açar olayı merak edilmeye başladı. Peki, Beste Açar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte konuyla ilgili detaylar..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kayahan'ın kızı Beste Açar, son günlerde magazin dünyasında öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Kayahan'ın eski eşi İpek Açar hakkında veryansın eden Beste Açar, babasının vefat etmeden önceki ifadelerine açıklamasında yer verdi.

BESTE AÇAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Beste Haravon, usta şarkıcı Kayahan’ın ilk kızıdır. Kayahan, lise yıllarındayken, henüz orta okul son sınıf öğrencisi olan Nur hanımla tanışmıştı. Nur hanımı görür görmez aşık olan ve üç yıl flört ettikten sonra 8 Mart 1973 yılında nikah masasına oturan Kayahan’ın 1974 yılında Beste ismini verdikleri kızı dünyaya geldi. Beste Haravon, ilk evliliğini bir dönemler müzik dünyasına damga vuran Tayfun Duygulu ile yaptı. Ancak, Tayfun Duygulu’yu aldattı ve boşandı. Babası Kayahan, bu dönemde kızı Beste’ye çok kızmış ve araları bozulmuştu. Beste Havaron’un ikinci evliliği ise Onur Berberoğlu ile geçekleşti. Beste Haravon’un bu evliliğinden Oben isimli bir oğlu dünyaya geldi. Ancak, bu evlilik de yolunda gitmedi ve Onur Berberoğlu ile yollarını ayırdı. Üçüncü evliliğini Galatasaray Store'un sahibi Engin Haravon ile yapan Beste Haravon, bu defa mutluluğu yakaladı.

KAYAHAN'IN KIZI BESTE AÇAR İLE İPEK AÇAR OLAYI

Beste Açar, önceki gün babası Kayahan'ın mezarı başındaki anlarını sosyal medyada paylaştı.

“Bedenler sonludur ancak varlığımız enerjetik formda sonsuzdur ve her zaman iletişim mümkündür. Babam diyor ki; İpek Hanım evlendiği için soyadımı kullanmasına iznim yoktur.”

İpek Açar Kömürcü sert karşılık verdi: “Öbür dünyada olan babamla konuştum diye şuursuz bir açıklama yapan şahsa son sözüm; Türkiye Cumhuriyeti’nin bana verdiği yeni kimlikte de olduğu gibi ölene kadar evladımla aynı soyadını taşıyacağım. Ben böyle olmasını istiyorum.”


İpek Açar Kömürcü’nün konuyla ilgili yanıtı ise şöyle oldu: “Tüm bakımlarını, çatısını ve bahçesini yaptırdığımız, kısacası maddi, manevi tek başımıza sahip çıktığımız bu yere, ustaların başında durmak için aile olarak gittik. Bunun hesabını da kimseye verecek değilim. Yıkılmasına, harap olmasına gönlümüz el vermedi, vermeyecek. Son nefesime kadar da Kayahan Bey’in bıraktıklarına sahip çıkmaya devam edeceğim.”

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Beste Açar, evle ilgili iddialarını şu sözlerle sürdürdü: “Gömeç’teki evde geçen hafta eşinin ailesinin kaldığının görüntüsü ve ses kaydım mevcut. Evin satılması için bulduğum alıcıları da kabul etmeyen İpek Hanım her şeye profesyonelce kılıf buluyor. Babam yattığı yerde huzurlu değil. Evin masraflarına gelince. Bu zamana kadar tüm giderlerin payıma düşen 8/3 bölümünü ödediğimin faturaları ve avukatlarımızın yıllardır yazdığı bilgi mail’leri Whatsapp grubumuzda var.”