Beyaz Melek konusu ve oyuncuları… Beyaz Melek filmi nerede çekildi?

Beyaz Melek konusu ve oyuncuları… Beyaz Melek filmi nerede çekildi?

Beyaz Melek konusu ve oyuncuları… Beyaz Melek filmi nerede çekildi
expand

Yayınlandığı dönem büyük ses getiren ve konusu ile izleyiciye duygusal anlar yaşatan Beyaz Melek filmi Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Peki, Beyaz Melek filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Büyük bir başarı elde eden Beyaz Melek filmi nerede çekildi?

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Sinemaseverleri ekrana kilitleyecek olan Beyaz Melek kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kanal D ekranlarında olacak. İşte ilgiyle takip edilen filmin konusuyla ilgili bilgiler…

BEYAZ MELEK KONUSU VE OYUNCULARI

Ali ve Reşat, beyin kanseri olan babaları Ahmet'i kemoterapi görmesi için İstanbul'a getirmiştir. Ahmet ağır tedaviye daha fazla katlanmak istemediğinden hastaneden kaçar. Oğulları peşine düşer ancak Ahmet onlardan kaçmayı başarır. Kaçarken kendini bir huzurevinde bulur. Huzurevi sakinleri, Ahmet'in çocukları tarafından terk edildiğini sandıkları için orada kalması konusunda ısrar ederler. Zorlukla konuşabilen Ahmet durumu kabullenir. Ali ve Reşat Ahmet'i huzurevinde bulurlar. Ama mutlu göründüğü için bir süre orada kalmasına ses çıkarmazlar. Babalarının son günlerini mutlu geçirmesi, belki hiç işe yaramayacak ama çok acı verebilecek bir tedaviden daha önemlidir. Huzurevi sakinlerinin her birinin kendi hikayeleri ve dramları vardır. Ahmet bunları öğrendikçe onlara daha yakınlaşıp her birini tek tek çok sever.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Mahsun Kırmızıgül, Yıldız Kenter, Fadik Sevin Atasoy, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Sarp Apak gibi isimler oyuncu kadrosunda bulunuyor.

BEYAZ MELEK NEREDE ÇEKİLDİ?

Beyaz Melek filmi İstanbul, Adapazarı, Tuz Gölü ve Diyarbakır'da çekildi. Filmin yönetmenliğini de Mahsun Kırmızıgül üstlendi.

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow