Bir Derdim Var delüzyonel bozukluk nedir? Bir Derdim Var uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Bir Derdim Var delüzyonel bozukluk nedir? Bir Derdim Var uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Bir Derdim Var delüzyonel bozukluk nedir Bir Derdim Var uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi
expand

KANAL D ekranlarında yeni sezonunda yayınlanacak olan Bir Derdim Var dizisinin konusu araştırılıyor. Bir Derdim Var dizisinde gençlerin sorunlarına yer verilecek. Peki ama Bir Derdim Var dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi?

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Yeni sezonda Kanal D ekranına gelecek AyNA Yapım imzalı, Bir Derdim Var dizisi, çarpıcı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla seyircileri ekran karşısına kilitlemeye hazırlanıyor. Ergenlik sorunlarının işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. İşte Bir Derdim Var dizisinin konusu.

Bir Derdim Var konusu nedir?

Ergenlik sorunlarıyla boğuşan gençler ve ailelerine bir umut ışığı yakmayı hedefleyen bu yenilikçi dizide, meslektaşlarının hep bir adım önünde olan Doktor Nilüfer Toska’yla (Birce Akalay) beraber cam kırıklarının üzerinde yürürken insan zihninin sırlarını keşfedecek ve hayatta her zaman umudun saklı olduğuna şahit olacağız. Mesleğini tehlikeye sokacak büyük sırrı Dr. Nilüfer’in peşini bırakmazken tavizsiz Savcı Ömer (Mert Fırat) ile olan çatışması ise büyük bir yangına dönüşecek.

Güçlü bir uzman kadroyla ve büyük bir titizlikle hazırlanan medikal dramanın danışmanlığını Uzm. Psk. Esra Altınbilek, Doç. Dr. Elif Erol ve Prof. Dr. Burak Doğangün üstlendi. AyNA yapım imzalı Bir Derdim Var’ın yapımcıları ise Lale Eren ve Kerem Çatay.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

İtalyan yapımı 'Oltre La Soglia' (On The Brink) uyarlaması olan 'Bir Derdim Var'' tanıtımı bu akşam Kanal D'de...

Delüzyonel bozukluk, kalıcı ve değiştirilemeyen, hallüsinasyonların, disorganize düşünce ve davranışların, anormal affektin eşlik etmediği inatçı, bizar olmayan delüzyonlardan oluşur. Kişilik genellikle bozulmaz.
 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow