hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir Küçük Gün Işığı Cemil kimdir? Nail Kırmızıgül'ün oynadığı Cemil kaç yaşında? Nail Kırmızıgül nereli, evli mi?

  Bir Küçük Gün Işığı Cemil kimdir Nail Kırmızıgülün oynadığı Cemil kaç yaşında Nail Kırmızıgül nereli, evli mi
  expand

  Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Cemil karakteri son bölümlere damga vuruyor. Nail Kırmızıgül'ün hayat verdiği Cemil karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Bir Küçük Gün Işığı dizisindeki Cemil hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her pazartesi ekrana gelen dizide Nail Kırmızıgül'ün oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Bir Küçük Gün Işığı Cemil hakkında bilgiler... 

  Bir Küçük Gün Işığı Cemil kimdir?

  Nail Kırmızıgül, 3 Eylül 1965 tarihinde Gaziantep'de doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde okurken mezun olmadan ayrılmıştır.

  Nail Kırmızıgül, oyuncu olmadan önce bir matbaa şirketinin ürünlerini pazarlama işinde çalıştı.
  1999 yılında Sinan Çetin'in "Propaganda" adlı filminde Kemal Sunal, Metin Akpınar, Meltem Cumbul, Rafet El Roman, Meral Orhonsay ile birlikte oynadı.

  1999 - 2001 yılları arasında Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrolünü paylaştığı "Yılan Hikayesi" adlı dizide Nail Kırmızıgül, Komiser Cem karakterini canlandırırken; Ayten Gökçer, Çetin Tekindor, Süleyman Turan, Emre Kınay, Bülent Şakrak ile birlikte oynamıştır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2014 yılında "Arka Sokaklar" dizisinde Zafer Ergin,Şevket Çoruh, Özgür Ozan ile birlikte rol almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow