hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir Küçük Gün Işığı Elif kimdir? Elif öldü mü? Seray Kaya diziden ayrıldı mı?

  Bir Küçük Gün Işığı Elif kimdir Elif öldü mü Seray Kaya diziden ayrıldı mı
  expand

  ATV’de yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Elif karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Seray Kaya, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Seray Kaya kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Seray Kaya, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda Elif karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Seray Kaya hangi dizilerde oynadı?  

  Seray Kaya kimdir?

  Elif, organizasyon şirketi sahibi, düşünceli, nazik ve yetenekli bir kadın. Aşk dolu evliliği ve sıfırdan var ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Elif'in kusursuz hayatı kara bir haberle tepetaklak olur. Tüm ezberleri bozulup her şeye yeniden başlamak zorunda kalırken minik bir mucize, Elif'in karanlık hayatını gün ışığına çıkarır.
   
  Elif vuruluyor 

  Elif, Feraye'nin annesinin ölümünden sorumlu olduğu videoyu görmüştür. Feraye, Elif'i, Güneş'le tehdit eder ve Fırat'a bir şey söylememesini tembihler. Elif, Fırat'a güvenir ve Feraye'nin yaptıklarını anlatır. Feraye tüm aileyi kıskıvrak yakaladığını sanırken Fırat ve Elif birlikte Feraye'yi oyalayıp onu hapse gönderecek görüntülerin peşine düşerler. Güneş ve Dila ise Feraye'nin emriyle evde hapistir. Ama korumaları kandırıp dışarı çıkmanın yolunu bulurlar. Güneş, Dila'yı atlatıp Elif'e ulaşmayı başarır. Elif tam Güneş'i götüreceği sırada Feraye karşılarına dikilir. Elif'in de kendisine ihanet ettiğini, Fırat'la birlik olduğunu anlar ve onları kaçırır. Feraye artık daha fazlasını istiyordur. Fırat'ın da hisseleri onun olacaktır. Yoksa bedelini Elif ve Güneş ödeyecektir. Fırat onlara dokunmaması karşılığında hisseleri vermeye hazırken Ümran, Feraye'nin onları nerede tuttuğunu öğrenir. Feraye artık sona gelmiştir. Ümran'ı bir defa değil, her gün bin defa öldürmek için silahını Fırat'a doğrultur.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow