hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir Küçük Gün Işığı oyuncularının isimleri! Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosu

  Bir Küçük Gün Işığı oyuncularının isimleri Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosu
  expand

  ATV’nin yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosu merak ediliyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları kimdir? İşte Bir Küçük Gün Işığı hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımını NGM'nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk'ün üstlendiği yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu, senaryosunu Özgür Evren Heptürk'ün yazdığı “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları kim?

  Bir Küçük Gün Işığı  Oyuncu Kadrosu

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları arasında; Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Şeyma Korkmaz ve Azra Aksu yer alıyor.

  Bir Küçük Gün Işığı Oyuncu Kadrosu – Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

  Seray Kaya
  Elif
  Elif, organizasyon şirketi sahibi, düşünceli, nazik ve yetenekli bir kadın. Aşk dolu evliliği ve sıfırdan var ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Elif'in kusursuz hayatı kara bir haberle tepetaklak olur. Tüm ezberleri bozulup her şeye yeniden başlamak zorunda kalırken minik bir mucize, Elif'in karanlık hayatını gün ışığına çıkarır.

  Bir Küçük Gün Işığı oyuncularının isimleri Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Berk Oktay
  Fırat
  Fırat zeki, çalışkan, dürüst, güvenilir bir adam. Arkan Holding'in yönetim kurulu başkanı, annesi Ümran'ın gözbebeği, ailenin geleceğidir. Fırat ailesini gözünden sakınırken omuzlarına taşıması hiç de kolay olmayan yükler alır. Elif'le tanıştıktan sonra hayatı hiç ummadığı kadar karışır ama aşk her zorluğu aşması için ona gereken gücü verir.

  Tuğçe Açıkgöz
  Dila
  Dila, Ayaz Ailesi'nin yaramaz, ele avuca sığmaz, dolu dizgin kızı. Hayattaki en büyük korkusu annesi Ümran'a benzemek… Sırf ondan uzaklaşmak için çok sevdiği babası Cemil'i ve abisi Fırat'ı arkasında bırakarak evden kaçıp yeni maceraya atılmış. Bugün geri döndüğünde içinden çıkılması zor bir bulmacayı da beraberinde getirir. Artık tüm ailenin kimyasını bozup kuralları yeniden yazmaya hazırdır.

  Esra Dermancıoğlu
  Ümran
  Ümran, köklü bir aileye mensup, geleneklerine bağlı, otoriter bir kadın. Ailesi onun tüm dünyasıdır. Çocuklarını korumak için yapmayacağı şey yoktur, gerekirse onları kendilerinden bile korumaya kararlıdır. Fırat, hamurunu kendi yoğurduğu ustalık eseriyken Dila ömrünün en zor sınavı… Ama hayatta en çetrefil sınavlar beklemediklerimizden gelir. Ümran, Dila'yla meşgulken asıl tehlikenin Fırat'tan geldiğini göremez.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şeyma Korkmaz
  Sude
  Sude hırslı, idealist, çekici ve güzel bir kadın. Fırat'ın üniversiteden arkadaşıdır. Aynı sıralarda oturdukları günden beri ona sırılsıklam aşıktır. Ait olduğu yeri çok iyi biliyordur. O Ayaz ailesinin gelini, Fırat'ın koluna takacağı eşidir. Bugün değilse yarın. Bu düşün gerçekleşmesi için göze alamayacağı risk yoktur.

  Azra Aksu
  Güneş
  Annesi dile yüzünden travmatik durumlar yaşamış ve içine kapanmıştı. Anne sevgisi ve ilgisinden mahrum kalmak bir yana, kötü bir şekilde bakılıyordu. Öylesine içine kapanmıştır ki konuşmayı reddetmişti. Neyse ki zaman zaman babası Hakan onu görmeye geldiğinde dünyasına neşe geliyordu. Babasının sevgisi, ilgisi Güneş'i hayata bağlasa da henüz ağzından tek kelime bile çıkmamıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneş Hayat
  Mehveş
  Mehveş'in annesi, babası da Fırat'ların ailesinin yanında çalışıyormuş. Aile boyu kendilerini bu aileye adamışlar. Mehveş çocukların ikinci hatta asıl annesi gibi büyütmüş onları. Ümran ne kadar otoriter ne kadar acımasızsa Mehveş de o kadar iyi kalpli.

  İdeal Beran Kotan
  Alper
  Fırat'ın en yakın arkadaşı, üniversiteden beri beraberler. İş bilen, yakışıklı bir genç adam. Fırat kadar parlak bir profili yok ama işinde başarılı. Her ne kadar geçmişten gelen bir arkadaşlık olsa da Alper hiçbir zaman Fırat'a karşı (iş yerinde) saygıyı elden bırakmıyor. Son sözün her zaman Fırat'a ait olduğunun farkında.

  Gizem Ünsal
  Fulya
  Elif'in sağ kolu. Deli dolu, cana yakın, telaşlı, çalışkan. Elif'in şirket kurduğunda ona inanan ve destekleyen ilk insan olmuş. Ona destek olmak için yeri gelmiş kendi birikiminden destek çıkmış. İşi beraber bugünlere getirmişler.

  Altan Erkekli
  Eşref
  Alper'in varlıklı ve akademisyen babası...

  Feraye Eda Özerkan 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow