hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir Küçük Gün Işığı Sinan kimdir? Sinan'ı oynayan Armağan Oğuz hangi dizilerde oynadı?

  Bir Küçük Gün Işığı Sinan kimdir Sinanı oynayan Armağan Oğuz hangi dizilerde oynadı
  expand

  ATV’de yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Sinan karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Armağan Oğuz, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Armağan Oğuz kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Armağan Oğuz, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda Sinan karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Armağan Oğuz hangi dizilerde oynadı?   

  Bir Küçük Gün Işığı Sinan kimdir? 

  Geçen haftalarda Can Yaman’lı El Turco dizisinin Burapeşte çekimlerini tamamlayan Armağan Oğuz “Bir Küçük Gün Işığı’nın ekibine katıldı. Başarılı oyuncu diziye Sinan karakteriyle dahil oluyor.

   Sinan, Dila'nın ilgilendiği adam, Elif'in yeni doktorudur. Dila henüz bu gerçekten habersizdir. 

  Armağan Oğuz kimdir?

  Armağan Oğuz, 11 şubat 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2004’te İstanbul Erkek Lisesi’nden ve 4 yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Mezun olduğu yıl “2008 Best Model of Türkiye” ödülünü aldı ve aynı sene “Best Model of the World” yarışmasında Türkiye’ ye ikincilik ödülünü getirdi. Daha sonra New York’a yerleştimve kariyerine New York Film Academy’ de aldığı sinema oyunculuğu eğitimiyle devam etti. Bu dönemde hem modellik kariyerine devam etti hem de oyunculuk kariyerine başladı. 2011 sonbahar/kış kreasyonu defilelerinde New York Fashion Week‘te yer aldı. Ardından oyuncu olarak Amerika’da bazı okul projelerinde ve bağımsız filmlerde roller almaya başladı. Amerika’daki oyunculuk eğitimimi Hollywood Film Akademisi’nde tamamladı. 2012 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı. 2014’te başrolünü Perran Kutman ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı Ah Neriman dizisinde Selim karakterini canlandırdı. Oyuncu Yasemin Allen ile birliktelik yaşadı. 2016’da Alper Çağlar'ın yazıp yönettiği Dağ 2 filminde rol aldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow