hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir Küçük Gün Işığı Sude kimdir? Sude'yi oynayan Şeyma Korkmaz hangi dizilerde oynadı?

  Bir Küçük Gün Işığı Sude kimdir Sudeyi oynayan Şeyma Korkmaz hangi dizilerde oynadı
  expand

  ATV’de yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Sude karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Şeyma Korkmaz, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Şeyma Korkmaz kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şeyma Korkmaz, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda Sude karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Şeyma Korkmaz hangi dizilerde oynadı?   

  Bir Küçük Gün Işığı Sude'nin hayatı

  Sude hırslı, idealist, çekici ve güzel bir kadın. Fırat'ın üniversiteden arkadaşıdır. Aynı sıralarda oturdukları günden beri ona sırılsıklam aşıktır. Ait olduğu yeri çok iyi biliyordur. O Ayaz ailesinin gelini, Fırat'ın koluna takacağı eşidir. Bugün değilse yarın. Bu düşün gerçekleşmesi için göze alamayacağı risk yoktur.

  Şeyma Korkmaz kimdir?

   Eskişehir doğumlu Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988 yılında dünyaya geldi. Sabriye ve Kadri Korkmaz çiftinin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Korkmaz'ın Tuba adında bir ablası Tolga adında bir abisi vardır. İlkokulu Eskişehir'de okuyan Korkmaz, 2000 yılında Çanakkale'ye taşınıp, üniversite eğitimi bitene kadar Çanakkale'de yaşamıştır. Liseyi Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesinde Resim Bölümü'nde okuyan güzel oyuncu, üniversite eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladı. Aynı zamanda fotomellik yapan oyuncu, okul yıllarında Volkan Sezai SUDA ile çalışmıştır.
   
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow