Son Dakika

Bir Zamanlar Çukurova 110. bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full canlı izle!

A A

28.10.2021 - 22:56

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 110. bölümüyle ekrana geldi. Reyting rekortmeni dizinin 110. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Çukurova'nın 110. bölümünde Betül ve annesinin tartışması dikkat çekti. İşte Bir Zamanlar Çukurova 110. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Bir Zamanlar Çukurova 110. bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full canlı izle!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 28 Ekim 2021 akşamı 110. bölümü ekrana geldi. ATV'nin ilgi gören dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde yaşananlar merak ediliyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Bir Zamanlar Çukurova 110. bölüm izle

Züleyha Demir'den boşanmak istiyor!

Züleyha gerçekleri öğrenince Demir'in biletini keser. Boşanma hazırlıklarına girişen Züleyha, herkesi şaşırtacak bir hamle yapar. Saniye ve Lütfiye, Züleyha'nın öfkesini dindirmeye çalışırken, Züleyha her şeyi ardında bırakıp yeni bir başlangıç yapmaya karar verir.

Hakan ve Fikret arasında gerilim bitmiyor

Züleyha'nın Hakan'la gitmesini sindiremeyen Fikret, konakta gerginlik yaratır. Çetin onu sakinleştirmeye çalışırken Fikret'in gazabından nasibini alır ve iki arkadaşın arası açılır. Züleyha, Fikret'i hayatına karışmaması konusunda bir kez daha uyarırken; Çetin, Fikret'in Züleyha'dan hoşlandığını düşünmeye başlar.

Hakan duygularını saklayamıyor

Hakan, Züleyha'nın zor günlerinde ona destek olmayı ihmal etmez. Paylaştıkları şeyler ikiliyi birbirine daha çok yakınlaştırırken, Hakan duygularını gizleyemeyecek noktaya gelir. Abdülkadir, ortağının Züleyha'ya kapılmasından endişe duyarken; Hakan, gittikçe Züleyha'ya çekilmektedir.